Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

17 Temmuz 2020 Cuma 14:46:37

Garanti BBVA, QNB Finansbank, Vakıfbank, Halkbank, Akbank 25 bin TL Kredide faiz oranları güncellendi

Kurban bayramı gelmesiyle beraber bayram sürecinde birbirinden farklı destek kredileri oluşturan bankalardan beklenen haber geldi. Bankalar tarafından 25 bin TL’ye varan bayram kredi fırsatlarından yararlanabilir ve avantajlardan yararlanma fırsatını elde edebilirsiniz. 25 bin TL’lik kredi fırsatını aylık 822 TL taksit imkânı ile ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.

Kurban bayramı gelmesiyle beraber bayram sürecinde birbirinden farklı destek kredileri oluşturan bankalardan beklenen haber geldi. Bankalar tarafından 25 bin TL’ye varan bayram kredi fırsatlarından yararlanabilir ve avantajlardan yararlanma fırsatını elde edebilirsiniz. 25 bin TL’lik kredi fırsatını aylık 822 TL taksit imkânı ile ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.

Bayram kredi fırsatlarından yararlanmak isteyen hem bireysel hem kurumsallar için bankalar tarafından sunulan fırsatlar hızını kaybetmiyor. En çok dikkat çeken destek ödemeleri arasında bankalar bulunmasıyla birlikte bankalar tarafından bayram kredi fırsatları sunulmaya devam ediyor. Kurban Bayramı gelmesine sayılı günler kalmasıyla birlikte olağanüstü fırsatlar sunuluyor. İşte konuya dair tüm ayrıntılar…

GARANTİ BBVA BAYRAM KREDİSİ (%1,69 FAİZ)

Garanti BBVA tarafından sunulan bayram kredi fırsatı yalnızca yüzde 1,69 faiz oranı imkanı ile birlikte faydalanma olanağına sahip olabilirsiniz. 25 bin TL’ye varan kredi fırsatlarından yararlanmak için teminat ya da kefil gerektirmemektedir. Krediyi alarak ihtiyaçlarınızı giderme olanağına sahip olabilirsiniz. 25 bin TL’lik kredi fırsatından yararlanan bireyler geri ödeme olarak toplamda 35 bin 593 TL 64 kuruş olarak ödeme yapmaktadır.

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ (%0,79 FAİZ)

36 ay vade imkanları dahilinde 822 TL değerinde verilen taksitler dahilinde 25 bin TL krediye CEPTE TEB bankası üzerinden ulaşabilirsiniz. Bayram kredi fırsatları dahilinde verilmesiyle birlikte düşük faiz oranı yani yüzde 0,79 faiz oranları ile sahip olabilirsiniz. 25 bin TL’lik kredi için toplamda 29 bin 750 TL 48 kuruş değerinde ödemeler sağlanmaktadır.

TEB HOŞGELDİN FAİZLİ KREDİ (%0,79 FAİZ)

TEB’ten 36 ay vadeli kredi imkânı. Aylık 822,93 TL taksitler ödeyerek bankadan 25 Bin TL değerinde kredi alabileceksiniz. Bunun için teminat ya da kefil şartı bulunmuyor. İhtiyaçlarınız için çekeceğiniz 25 Bin TL ihtiyaç kredisi için toplam geri ödeme miktarı 29.750,48 TL oluyor.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ (%0,84 FAİZ)

QNB Finansbank kurban bayramının yaklaşmasının ardından ihtiyaç kredi fırsatını yayımlanmasının ardından yalnızca yüzde 84 faiz oranları ile yararlanma fırsatı vermektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda aylık 831,50 TL fırsatı kapsamında 36 ay vade imkânı ile birlikte 25 bin TL kredi fırsatından yararlanabilirsiniz. Kefil ya da teminat şartı bulunmamaksınız faydalanabileceğiniz bu olanak sayesinde pek çok vatandaşımız için müjdeli haber verildi. 36 ay içerisinde toplam ödenecek miktar ise 30 bin 059 TL olarak belirlenmektedir.

TÜRKİYE İŞ BANKASI İHTİAÇ KREDİ FIRSATI!

Türkiye İş Bankası tarafından kurban bayramı dahilinde ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla yüzde 0,89 faiz oranı ile ihtiyaç kredisini sunmaktadır. 36 ay vade imkanı ve 25 bin TL kredi fırsatı ile birlikte aylık 840 TL ödeme fırsatı veriliyor. Kefil ya da teminat şartı aranmaksızın geri ödeme toplam değeri 30 bin 369 TL 68 kuruş olarak belirlenmiştir.

DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ (%1,39 FAİZ)

36 ay vade ile aylık 929,29 TL taksit ödeyerek 25 Bin TL bayram için kredi çekebilirsiniz. Kredi sırasında teminat vermenize gerek yoktur ve kefil aranmaz. Toplam ödeme borcu ise 33.579,44 TL değerine ulaşıyor.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ (%0,86 FAİZ)

Aylık 834 TL taksit fırsatı ile birlikte 36 ay vade imkânı ile bayram fırsatları arasında Vakıfbank 25 bin TL kredi fırsatını sunuyor. Kefil ya da teminat şartı aranmamasının yanı sıra tüm ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde halletme olanağına sahip olabilirsiniz. Kredi toplam geri ödeme 30 bin 183 TL 20 kuruş olarak belirlenmektedir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı