Gittigidiyor Axess'lilere 75 TL İndirim

Türkiye'nin en büyük elektronik (online) alışveriş sitelerinden biri olan Gittigidiyor 2020 Ocak ayında Axess'lilere özel 75 TL indirim kampanyasını duyurdu! Gittigidiyor'dan 75 TL indirimli alışveriş yapmak tüm Axess müşterileri için mümkün olacak. Peki Gittigidiyor Axess 75 TL indirim kampanyasından nasıl yararlanılır?

Gittigidiyor Axess'lilere 75 TL İndirim

Türkiye'nin en büyük elektronik (online) alışveriş sitelerinden biri olan Gittigidiyor 2020 Ocak ayında Axess'lilere özel 75 TL indirim kampanyasını duyurdu! Gittigidiyor'dan 75 TL indirimli alışveriş yapmak tüm Axess müşterileri için mümkün olacak. Peki Gittigidiyor Axess 75 TL indirim kampanyasından nasıl yararlanılır? Axess'lilere özel 75 TL Gittigidiyor indirimi kupon kodu ne? Gittigidiyor Ocak 2020 hediye çeki, indirim kuponları ve diğer detayları haberimizde...

Türkiye'nin en büyük online alışveriş mağazalarından biri olan Gittigidiyor, 2020'ye de hızlı bir giriş yaparak Axess'lilere özel 75 TL indirim kampanyasını duyurdu! 16-31 Ocak 2020 tarihleri arasında Gittigidiyor'dan yapacağınız 500 TL ila 1000 TL arasındaki alışverişlerde 50, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde ise 75 TL Axess Chip-para kazanmak mümkün olacak! Her Gittigidiyor müşterisi bu kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilecektir. Gittigidiyor'un bu kampanyasından bir müşteri yalnızca 1 kez, maksimum 75 TL kazanma koşuluyla yararlanabilecektir.

Gittigidiyor Axess 75 TL İndirim Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Gittigidiyor'dan Axess kartlılara özel 75 TL Chip-para kampanyasına katılmak çok kolay. Gittigidiyor'dan alışveriş yapmadan önce telefonunuzdan "GİTTİGİDİYOR" yazıp 4566'ya göndermeniz gerekiyor. Bu SMS'i göndermek yerine Axess Mobil uygulaması üzerinden "Hemen Katıl" butonuna tıklayarak da kampanyaya kolaylıkla katılabilirsiniz. Eğer SMS gönderme yolunu seçerseniz, size gönderdiğiniz SMS'e karşılık "Kayıt oldunuz." içerikli bir SMS gelecektir. 

Gittigidiyor'dan kazandığınız 75 TL Axess Chip-paralarınızı herhangi bir süre koşulu olmadan istediğiniz zamanda isteğiniz şekilde kullanabileceksiniz. Ancak, 75 TL Chip-para kazanmak için Gittigidiyor'un kampanya süresini kaçırmamalısınız! Gittigidiyor'dan Axesslilere özel 75 TL indirim kampanyası 16 Ocak 2020 ile 31 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerlidir!

Gittigidiyor 75 TL Chip-para Kampanyasına Hangi Kartlar Dahil?

Gittigidiyor'un 75 TL chip-para kampanyasına Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve de Akbank sanal kartı bulunan Gittigidiyor müşterileri katılabilir. Bu kartlara sahip olan Gittigidiyor müşterileri 75 TL'ye kadar Chip-paranın sahibi oluyor

YORUM EKLE