Günlük 14 TL taksitli kredi fırsatı! 10000 TL Hazır Kredi Duyurusu Geldi

Türkiye Ekonomi Bankası, ülkemizde Korona virüs salgını döneminden bu yana vatandaşlarımızın yararına ihtiyaç kredisi paketleri başlattı. Özellikle ödeme güçlüğü çekecek olan kişilerin ve işsiz kalmış olan kişilerin hızlı bir şekilde yararlanabilmesi amacı ile başlatılmış olan kredi paketlerinde insanların hem düşük kredi faiz oranları ödemesi hem de en temel ihtiyaçlarının dahi hızlı bir şekilde karşılanabilmesi amacı ile vatandaşlarımızın yararına ihtiyaç kredisi paketleri hazırlandı.

Günlük 14 TL taksitli kredi fırsatı! 10000 TL Hazır Kredi Duyurusu Geldi

Türkiye Ekonomi Bankası, ülkemizde Korona virüs salgını döneminden bu yana vatandaşlarımızın yararına ihtiyaç kredisi paketleri başlattı. Özellikle ödeme güçlüğü çekecek olan kişilerin ve işsiz kalmış olan kişilerin hızlı bir şekilde yararlanabilmesi amacı ile başlatılmış olan kredi paketlerinde insanların hem düşük kredi faiz oranları ödemesi hem de en temel ihtiyaçlarının dahi hızlı bir şekilde karşılanabilmesi amacı ile vatandaşlarımızın yararına ihtiyaç kredisi paketleri hazırlandı. Türkiye Ekonomi Bankası sadece müşterilerine özel olarak geliştirmiş olduğu bu kredi paketleri ile beraber insanların ekonomik durumlarının bir nebze olsun düzeltilebilmesi ve Türkiye’nin Korona virüs gündeminden hızlı bir şekilde kurtulabilmesi için efsanevi kredi paketleri hazırlıyor. Eğer siz de günlük 14 TL taksitli ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız öncelikli olarak Türkiye Ekonomi Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir. Bu kredi paketi sadece Türkiye Ekonomi Bankası müşterilerine özel olarak geliştirilmiştir. İşte kredi paketinin tüm ayrıntıları…

Türkiye Ekonomi Bankası, günlük 14 TL taksitli toplam 10 bin TL tutarlı ihtiyaç kredisi paketini başlattı. Korona virüs salgını döneminde oluşan mağduriyetlerin ve işsizlikten oluşan maddi imkânsızlığın giderilebilmesi için başlatılan kredi paketinde bugüne kadar ki en düşük ödemeli kredi paketi Türkiye Ekonomi Bankası tarafından tanıtıldı. Kamu bankalarından alınan bireysel temel ihtiyaç destek kredilerinde dahi ödemelerin yüksek olması ve Türkiye Ekonomi Bankası’nın başlatmış olduğu bu cazip kredi fırsatı ile beraber insanların daha rahat bir şekilde ödeme yapabilmesi ve en temel ihtiyaçlarının karşılanabilmesi amacı ile kredi paketleri oluşturuldu. Günlük 14 TL’ye verilecek olan kredi paketlerinde insanların öncelikli olarak gelir belgesi ibraz etmesi gerektiği ve FİNDEKS kredi notlarının yüksek olması gerektiği belirtildi. Bu kapsamda günlük 14 TL taksitli ihtiyaç kredisi paketine başvuru yapacak olan kişilerin öncelikli olarak başvuru yapmadan önce bu detaylara dikkat etmeleri gerektiği ifade edildi. Peki, Türkiye Ekonomi Bankası ihtiyaç kredisi paketine nasıl başvuru yapılır? Kimlere ihtiyaç kredisi verilir? İhtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? İşte tüm ayrıntılar…

AYLIK 420 TL TAKSİTLİ TEB İHTİYAÇ KREDİSİ

Aylık toplam 420 TL taksitli ihtiyaç kredisi için başvuru yapan ve bu kredi paketinden yararlanan vatandaşlarımızın dilerlerse aylık dilerlerse günlük ödeme yapabilirler. Bu tamamı ile kredi tüketicisinin tercihine bağlı olarak geliştirilmiş bir özellik olarak sunulacak. Hangi ödeme takvimi tercih ederseniz edin 30 gün içerisinde toplam 420 TL taksit ödemiş olacaksınız. Bu da hem işsiz kişiler için hem de asgari ücretli çalışanlar için de geçerli bir seçenek olmuştur. Siz de hemen gerekli başvuruları yaparak yüzde 0,99 kredi faiz oranlarından günlük 14 TL taksitli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

GÜNLÜK 14 TL TAKSİTLİ KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Günlük 14 TL taksitli ihtiyaç kredisine başvuru yapabilmek için öncelikli olarak Türkiye Ekonomi Bankası müşterisi olmanız gerekiyor. Eğer müşteri iseniz Türkiye Ekonomi Bankası fiziksel şubelerinden herhangi birisine gelir belgesi ile beraber ziyaret etmeniz halinde hemen hızlı onaylanan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

YORUM EKLE