Halk Bank 2020 Mayıs Kredi Faiz İndirimi Yaptığını Duyurdu

2020’de Halk Bank tarafından kredilere yapılan Halk Bank faiz indirimi, % 50 faiz indirimi değerinde uygulanmıştır. 2020 yılı ilk aylarında uygulanan bu faiz indirimi ile esnaf ve KOBİ için sunulan kredilerde % 50 faizi indirimi üzerinden, kredi kullanma olanakları sunulur.

Halk Bank 2020 Mayıs Kredi Faiz İndirimi Yaptığını Duyurdu

2020’de Halk Bank tarafından kredilere yapılan Halk Bank faiz indirimi, % 50 faiz indirimi değerinde uygulanmıştır. 2020 yılı ilk aylarında uygulanan bu faiz indirimi ile esnaf ve KOBİ için sunulan kredilerde % 50 faizi indirimi üzerinden, kredi kullanma olanakları sunulur.

Modernizasyon, ham madde ürünlerinin alınması, sermaye ihtiyaçlarının karşılanması ve firma kuruluşu için sunulan Halk Bank KOBİ ve esnaf kredileri, 2019 yılında sunulan kredi faiz oranlarından % 50 daha düşük faiz oranları üzerinden kullandırılırlar.

Halk Bank 2020 Kredi Faiz İndiriminden Kimler Yaralanır?

Halk Bank tarafından sunulan kredi faiz indirimli kredileri KOBİ’ler ve esnaflar tarafından kullanılır. Yeni işletme kurmak isteyen girişimciler, esnaf olma hedefi bulunanlar, hali hazırda bir işletme sahibi olup, çalışma alanlarını genişletmek veya teçhizat edinmek isteyenler, faiz indirimli Halk Bank kredisinden yararlanırlar. Halk Bank faiz indirimi kullanılan bu krediler, sadece KOBİ ve esnaf’lar için sunulur.

Halk Bank 2020 Faiz İndirimli Krediler

2020 yılında Halk Bank’ın faiz % 50 faiz indirimi üzerinden sunduğu kredi KOBİ ve esnaf kredi seçeneğidir. 2020 Halk Bank faiz indirimli kredi seçeneğinin özellikleri:

  • 2019 yılına göre % 50 daha az faiz üzerinden kullanılması,
  • 30 bin TL toplam limit üzerinden kullanılması,
  • Ham madde ve döner sermaye ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla kullanım şartının sağlanması halinde 100 bin TL bakiye ile talep edilebilmesi,
  • 60 ay vade seçeneği üzerinden uygun tutarlı aylık ödeme planı taksitleri ile ödenebilmesi,
  • % 0 faiz oranına en yakın değerde sunulan kredilerden biri olması şeklinde sıralanırlar.

2020 Halk Bank Faiz İndirimli Kredisi Nasıl Alınır?

2020 Halk Bank faiz indirimli KOBİ ve esnaf kredisi, Halk Bankası’nın şubelerinden yapılan başvurular ile talep edilirler. Krediden yararlanmak isteyen vatandaşlar, nüfus cüzdanları, gelir belgeleri ve KOBİ’lerine ait ticaret odası sicil kaydı ile Halk Bank şubelerine başvuru sağlayarak, kredi alım olanağından yararlanırlar. Yapılan 2020 Halk Bank faiz indirimi özellikli kredi başvurusu ile 100 bin TL’ye kadar kredi desteğinden yararlanırlar.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2020, 14:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ulaş gündüz
Ulaş gündüz - 4 ay Önce

Ben esnafım gittim esnaf kredisi çekecem dedim ssk borc yok kağıdı bağkur borç yok vergi dairesi borç yok getir eeee dedim nekadar 150.000 dedim evin tapusunu istedler eeee dedim ipotek koyacaklar ulan esnaf kredisimi sik me kredisimi çekiyoruz borçum yoksa 15 yıllık esnafım niye kredi çekim üstüne 0.70 diyorlar tvler hesamladım 150.00 madraflar arto 13.500 de komisyon dukkana aylık 200 tl sigorta totlamda 215.000 gittim baska bankada aynı şartlarda borç kağıtlarıda istemediler istemediler toplam iyda 195.00 aldım

İzzet TOPÇU
İzzet TOPÇU - 4 ay Önce

İkinci yorumun altına imzamı atarım. Esnafım ve bir vesile tanışma bajtsızlığına nail oldum. Gözlemlediğim en çağdışı banka maalesef.

Bekir cakmak
Bekir cakmak - 4 ay Önce

Halk bank müşterisine kolaylık sağlamıyor hep zora sokar

İrfan kaya
İrfan kaya - 4 ay Önce

Ne noktanmış bu

Ali BAYIK
Ali BAYIK - 3 ay Önce

Valla bende bu krediyi kullandım sürekli kullanıyorum. üstelik akp lide değilim ama şartları yerine getiren tüm esnaf alabilir. Ve Türkiyede insanların inanmadığı kadar düşük faiz oranları ile aslında hiç yazamam lazım çünkü kredi sınırlı bütçe ile oluşturuluyor

meral keser
meral keser - 3 ay Önce

hiç engelli aylıkları ile ilgili haber yok neden yapmıyor sunuz