Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

8 Aralık 2020 Salı 21:40:09

Son Güncelleme: 08/12/2020 21:40:01

Halkbank 60 ay vadeli pandemi kredi fırsatı ! Halkbank kredi başvuru şartları yayınlandı

Halkbank’tan sevindiren kredi haberi geldi. Esnaflara özel olan 60 ay vadeli kredi başvuruları, esnaflar tarafından son derece merak edilen bir konu oldu. Esnaflara özel olan 60 aya kadar vadeye bölünen kredi imkanı için şartlar neler ?

Pandemi sürecinden etkilenenlerin başında gelen esnaflara müjdeli haber geldi. Koronavirüsün tüm dünyayı sarması ve tam düzeliyor derken ikinci dalganın hayatımıza gelmesiyle esnaflar oldukça zor zamanlar yaşamaya başladı. Hem özel bankalar hem devlet bankaları çeşitli kredi kampanya paketleriyle esnafın ve vatandaşların yanında olmaya çalışsa da şu anki paketler yeterli değil. Ancak Halkbank’ın 60 ay vadeli kredi kampanyası esnafları sevindirdi. Peki, Halkbank’ın 60 aya kadar vadeye bölünen kredi kampanyasının detayları ve şartları neler ?

Devlet bankalarından olan ve vatandaşlar tarafından yoğun talep gösterilen bankalardan olan Halkbank’tan esnafa sevindiren kredi müjdesi ! Halkbank’ın esnaf ve sanatkarlara özel olarak verdiği krediler dahilinde 3 ve 6 aylık ödeme seçenekleri bulunuyor. Halkbank 125.000 TL, 150.000 TL, 175.000 TL veya 225.000 TL limitli kredileri esnaflara sunuyor.

Halkbank’ın 60 ay vadeli kredisinden kimler yararlanabiliyor ?

Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na ve Esnaf ve Sanatkârlar Sicil Müdürlüğüne kaydı olan ve en az 3 aylık çalışma süresini tamamlamış kişiler başvuru yapabiliyor. Bunlara ek olarak iş veya ikametgâhının bulunduğu ilçede faaliyet gösteren Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine ortak olan, medeni hakları kullanma ehliyetine sahip gerçek kişiler Halkbank’ın 60 aya kadar vadeli olan kredisinden yararlanabiliyor.

Halkbank ödemeleri nasıl yapıyor ?

Halkbank bu konuda esnafın rahat etmesini ön plana alıyor. Esnafa ödeme kolaylığı sağlamayı amaç ediniyor. Düşük faiz oranları, uzun vade ve uygun ödeme koşullarıyla esnaf ve zanaatkarlara ekonomik anlamda rahatlık sunuyor.

İşletmelerin ayakta kalabilmesi ve işlerine devam edebilmeleri için verilen kredi de;

  • 60 aya kadar vadeli ödeme fırsatı, (Aylık, 3 aylık ve 6 aylık ödeme seçenekleri bulunuyor.)
  • Bağlı bulunan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri’nin risk grubuna göre azami 125 bin TL, 150 bin TL, 175 bin TL veya 225 bin TL limitli kredileri vardır.

Ayıca bu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri’nin dışında Halkbank sadece ESKKK Kefaletiyle değil, ESKKK Kefaleti olmaksızın da Hazine desteği ile sunulan vatandaşların bütçesine uygun oranlı kredilerle de ihtiyaçlarınızı karşılayacak kredi imkanı sunuyor.

  • 60 aya kadar vadeli ödeme fırsatı,  (Aylık, 3 aylık ve 6 aylık ödeme seçenekleri bulunuyor.)
  • İşletmenizin mevcut durumunun ve buna ek olarak mali verilerinin değerlendirilmesinin sonucunda azami 100 bin TL ile 225 bin TL arasında değişen limitli kredileri esnaf vatandaşlara sunuyor.

Kredi detayları ve diğer çeşitli kredi fırsatlarını öğrenmek, bilgi almak ve başvuru yapmak için Halkbank şubelerine gitmeniz de fayda var.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı