Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

31 Ekim 2020 Cumartesi 21:24:40

Son Güncelleme: 31/10/2020 21:23:58

Hemen Karşılıksız 2100 TL Paranızı TC kimlik Numarasıyla alabilirsiniz

Hemen karşılıksız 2100 tl alabilirsiniz. Devletten 2 bin 100 TL emekli olmayan vatandaşlar için ödeme yapılacağı merak içerisinde araştırılıyor. Uzun yıllar çalışan ve sigorta primleri ödeyen ancak henüz emekli olamayan vatandaşlar için devlet tarafından 2 bin 100 TL verileceği açıklandı. Geçtiğimiz günlerde sık sık karşımıza çıkan bu konu hala vatandaşlar tarafından bu zorlu süreç içerisinde araştırılmaya devam ediyor.

Yeni duyuruda Devletten 2 bin 100 TL emekli olmayan vatandaşlar için ödeme yapılacağı merak içerisinde araştırılıyor. Uzun yıllar çalışan ve sigorta primleri ödeyen ancak henüz emekli olamayan vatandaşlar için devlet tarafından 2 bin 100 TL verileceği açıklandı. Geçtiğimiz günlerde sık sık karşımıza çıkan bu konu hala vatandaşlar tarafından bu zorlu süreç içerisinde araştırılmaya devam ediyor.

T.C. kimlik numarasıyla başvuru yapan vatandaşlar 15 yıl boyunca sigorta primlerini yatırmasına rağmen diğer şartlara uyum sağlamadığı için emekli olamayan bireyler için devletten destek geldi. Devlet şartlara uyum sağlayamayan ve emekli olamayan vatandaşlar için ödeme yapacak. Bu ödemeler alınan kararlar doğrultusunda 3 ayda bir olmak üzere hesaplara yatırılması ön görülmektedir.

DEVLETTEN 2 BİN 100 TL ÖDEME DESTEĞİ!

TBMM’de alınan karar doğrultusunda 15 yıl boyunca sigorta prim ödemelerini gerçekleştiren ancak diğer şartlara uyum sağlamadığından dolayı emekli olamayan vatandaşlar para almayı hak edecek. Ancak 10 yıllık yani 3652 günlük SSK prim ödemesinin kesinlikle yapılması gerekmektedir. Böylelikle 3 aylık bir ödeme ile 2 bin 100 TL alma hakkına sahip olabileceklerdir.

Günümüzde yıllarca prim ödemelerine rağmen diğer şartlara uyum sağlayamayan vatandaşlar 3 ayda bir ödeme almaya hak kazanma fırsatını elde edeceklerdir. 2 bin 100 TL ödemeden yararlanmak yaş şartına tabii tutulmaktadır. Bu ödemeden sadece 65 yaş ve üzerinde olan vatandaşlar faydalanma fırsatını elde edeceklerdir.

 2 BİN 100 TL BAŞVURULARI İÇİN NE YAPMAK GEREKİR?

3 ayda 1 kere 2 bin 100 TL ödeme almak isteyen 65 yaş ve üzerinde bulunan vatandaşlar için T.C. kimlik numarası ile başvuru yapma hakkına sahip olmasıyla beraber kesinlikle 65 yaş ve üzerinde olması ve emekli olmama şartı aranmaktadır. Başvuru yapmak isteyen bireyler başvuruları için ikamet ettikleri il ya da ilçeler de yer alan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma müdürlüğüne müracaat etmesi önemli unsurlar arasında bulunmaktadır. Başvuruları bizzat bireylerin kendileri yapmaları önemli unsurlar arasında bulunmaktadır. Böylelikle devlet tarafından verilen 2 bin 100 TL ödemeyi almayı hak edebilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı