Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

31 Aralık 2020 Perşembe 20:53:33

ING BANK Faizsiz Kredi Müjdesini Duyurdu!

Bankalar, son haftalarda kredi imkanlarında farklı duyurular yapmaya başlamışlardır. Kredi faiz oranlarının güncellenmesi de bu kapsamda değerlendirilmektedir. Hem kamu hem de özel bankalarından bu tür açıklamalar gelmesi sayesinde vatandaşlar kredi imkanlarını yeniden düşünmeye başlamıştır. ING BANK kredi imkanlarını son güncelleyen bankalardan biri olmuştur.

Bankalar, son haftalarda kredi imkanlarında farklı duyurular yapmaya başlamışlardır. Kredi faiz oranlarının güncellenmesi de bu kapsamda değerlendirilmektedir. Hem kamu hem de özel bankalarından bu tür açıklamalar gelmesi sayesinde vatandaşlar kredi imkanlarını yeniden düşünmeye başlamıştır. ING BANK kredi imkanlarını son güncelleyen bankalardan biri olmuştur.

Vatandaşlar kredi için ING BANK üzerinden tercihte bulunmaları halinde nakit ihtiyaçlarına faizsiz olarak erişim sağlayabilmektedir. Banka, gerçekleştirmiş olduğu kampanya ile birlikte özellikle alışveriş gereksinimlerini karşılamaya çalışmaktadır. Kredi miktarı ve vade sayısı da buna göre değişim göstermektedir.

ING BANK Faizsiz Kredi Desteği

ING BANK faizsiz kredi paketi çerçevesinde alışveriş yapmak isteyenler nakit ihtiyaçlarını bankadan temin edebilmektedir. Bu alanda sunumu yapılan kampanya 15.000 TL’ye kadar nakit ihtiyacını karşılaşmaktadır. Üstelik vatandaşlar kredi çerçevesinde faiz ödemek zorunda da kalmamaktadır. Banka, destek sağlamak için bazı;

 • Mobilya firmaları,
 • Teknoloji mağazaları ile anlaşma sağlamıştır.

Anlaşmalı olan firmaların alışverişlerde tercih edilmesi halinde ürünlerin rakamlarında da daha uygun fiyatlar verilmiş olacaktır. Firmaların hizmet alanı geniş olduğu için özellikle teknolojik ürünlerde istenen marka ve model bulunabilmektedir. Vatandaşlara alınacak olan ürün bazında herhangi bir şekilde kısıtlama da getirilmemiştir. Bu alanda sadece maksimum kredi miktarının 15.000 TL olduğu belirtilmiştir.

ING BANK Peşin Fiyatına Taksitli Kredi İmkânı!

Normal şartlar altında kredi temin eden vatandaşlar için;

 • Aylık faiz oranı,
 • Kredi tahsis oranı,
 • Yıllık toplam maliyet oranı gibi hesaplamalar yapılmaktadır.

Ancak ING BANK peşin fiyatına taksitli kredi sisteminde bu gibi alanlar için özel fiyat değerlendirmeleri yapılmış değildir. Böylelikle vatandaşlar geri ödemelerinde çekmiş oldukları anapara kadar nakde ihtiyaç duyacaklardır. Banka, bu alanda krediler için belli vade oranları da belirlemiş durumdadır. Resmi olarak gerçekleştirilen açıklamalara göre;

 • 000 TL çekenler için 3 vade,
 • 000 TL çekenler için 6 vade,
 • 000 TL çekenler için 10 vade,
 • 000 TL çekenler için 12 vade belirlenmiştir.

Vadelerde ödenecek olan taksit tutarları da değişim göstermektedir. Ayrıntılı olarak hazırlanan liste sayesinde başvuru esnasında herhangi bir kafa karışıklığı yaşanmasının önüne geçilmiş olmaktadır.

ING BANK Kredi Başvuru Şartları Nelerdir?

Vatandaşlar ING BANK kredi şartlarını taşımaları halinde nakit ihtiyaçlarını giderebilmektedir. Bu konuda şartlarda çok detay olmadığı da bilinmelidir. Genel manada belli gelir sahibi olan Türk vatandaşları krediden istifade edebilmektedir. Tabi kredinin temin edilebilmesi için bireysel olarak başvuru yapılması da lazımdır.

Bireysel başvurular bu alandaki en önemli noktalardan biridir. Yani bir kimse farklı bir kimse adına kredi başvurusunda bulunmamaktadır. Banka, kredileri için oluşturmuş olduğu kredi başvuru sisteminde de gerekli olan kolaylığı sağlamıştır. Bu sayede herhangi bir şekilde şubeye gidilmesine gerek olmadan kredi temin edilebilmektedir.

ING BANK Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING BANK faizsiz kredi başvurusunda bulunmak isteyenlerin farklı alternatiflerden istifade etmeleri mümkündür. Bu bağlamda ana yöntemler;

 • İnternet bankacılığı,
 • Mobil bankacılık,
 • Telefon bankacılığı,
 • Kısa mesaj talebi olarak sıralanabilmektedir.

Sıralanan yöntemler modern olan kredi başvuru sistemleri arasındadır. Bunlara ek olarak özellikle daha önce kredi almayanlar şubelere giderek de işlemlerini halledebilmektedir. Kredi başvurularının bu şekilde yapılması demek bireysel müşteri temsilcilerinden ek bilgiler de almak demektir. Söz konusu kampanyada ek masraf olmadığından şubeden başvuru oranları da yüksektir.

ING BANK kredi başvurusu yapmak için kısa mesaj sisteminden de yararlanılabilmektedir. Bunun için mesaj alanına MOBİLYA DİĞER yazılmalıdır. Bir boşluk bırakıp kimlik numaralarını girip 2299’a mesaj atanların talepleri alınmaktadır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı