İnternet Bankacılığından Aynı Gün Kredi Kullanacağım Bankalar Hangileri?

İnternet bankacılığı ile anında kredi veren bankalar nelerdir? Anında kredi veren bankalar hangileridir? Acil nakit ihtiyacınız olduğunda bankaların sunduğu kredilerden faydalanabilirsiniz. Başta ihtiyaç olmak üzere taşıt ve konut kredisi çekebilirsiniz. Bazı krediler sadece şubeler üzerinden verilirken, bazılarını internet bankacılık kullanarak anında kullanabilirsiniz

İnternet Bankacılığından Aynı Gün Kredi Kullanacağım Bankalar Hangileri?

İnternet bankacılığı ile anında kredi veren bankalar nelerdir? Anında kredi veren bankalar hangileridir? Acil nakit ihtiyacınız olduğunda bankaların sunduğu kredilerden faydalanabilirsiniz. Başta ihtiyaç olmak üzere taşıt ve konut kredisi çekebilirsiniz. Bazı krediler sadece şubeler üzerinden verilirken, bazılarını internet bankacılık kullanarak anında kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı ile kredi başvurusu yapmaya çoğu banka imkan verirken, kredi kullanmanız için şubeye ziyaret etmeniz istenir. Bu yazımızda da sizinle internet bankacılığı ile şubeye gitmeden kredi kullanmanıza imkan tanıyan bankalar hakkında bilgi vereceğiz. 

İnternet Bankacılığı İle Anında Kredi Veren Bankalar 

Banka ürünlerinden faydalanmak için başvurular önceden hep şubeler aracılığıyla yapılmaktaydı. Fakat, internet bankacılığının yaygınlaşması ile birlikte, bankalar, müşterilerinin işlem ve başvurularını online bir şekilde yapabilmelerine olanak tanımaktadır. Buna ek olarak, bazı bankalarda yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusunun sonucunu aynı gün içerisinde öğrenebilir ve kullandığınız kredi anında hesabınıza aktarılır. Bu uygulama sadece ihtiyaç kredilerinde geçerlidir. Daha yüksek ihtiyaç kredisi kullanmanız veya taşıt ile konut kredisi için banka şubelerine gitmeniz gerekir. Maalesef, her banka internet bankacılığı ile aynı gün kredi vermiyor. Aşağıda, internet bankacılığı ile kredi çekebileceğiniz bankaların listesini bulabilirsiniz:
•    Enpara.com
•    CEPTETEB
•    Akbank 
•    Vakıfbank 
•    Yapı Kredi 
•    İş Bankası 
•    Ziraat Bankası 
•    Aktif Bank 

Enpara.com Aynı Gün Kredi 

Finansbank bünyesinde dijital banka olarak kurulan Enpara ile internet bankacılığı ile kolaylıkla kredi başvurusu yapabilirsiniz. İster internet bankacılığı isterseniz de mobil bankacılık ile anında kredi başvurusu yapabilir ve sonucunu öğrenebilirsiniz. Başvurunuz onaylanması durumunda krediniz hemen hesabınıza aktarılır. Enpara ile 1000 ile 6000 TL arası kredi başvurusu yapabilirsiniz. 60 ay vade ile uygulanacak olan faiz oranı maksimum %1,25 olacaktır. 12 ay vadede uygulanan faiz %1,19 iken, 24 ay vadede bu oran %1,21 olmaktadır. Sizde, acil nakit ihtiyacınız varsa Enpara ile kredi kullanabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca www.qnbfinansbank.enpara.com adresinden de kredi hesaplaması yapabilirsiniz. 

Akbank Direkt Kredi 

Akbank müşterisi olmanız durumunda, Akbank mobil uygulaması üzerinden Akbank Direkt kredi başvurusu yapabilirsiniz. 40.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunan Akbank, 60 ay vade imkanı sunmaktadır. Bu kredi türü için uygulanan faiz oranı %1,15 olacaktır. Akbank mobil uygulaması üzerinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra, menüden “Başvuru ve nakit ihtiyaçlar” kısmına gelmeniz, oradan da Direkt Kredi başvurusu seçeneğine tıklamanız gerekir. Buradan, kredi limitini ayarlayabilir ve ödeme planlarını görüntüleyebilirsiniz. Hemen başvurmak istiyorum, seçeneğine tıklamanız durumunda da başvurunuz aynı gün içerisinde değerlendirilecektir. Olumlu sonuç almanız durumunda krediniz aynı gün içerisinde hesabınıza yatırılacaktır. 

İş Bankası Anında Kredi 

İş Bankası müşterisi olmanız durumunda, internet şube veya İŞCEP kullanarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. İş Bankası, müşterilerinin daha hızlı işlem yapabilmesi şube dışında da kredi başvurusu yapabilmenize olanak tanımaktadır. İş Bankası internet bankacılığı ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. İnternetten alabileceğiniz kredi tutarı 1000 ile 40.000 TL arasında değişmektedir. İhtiyaç kredileri için belirlenen faiz oranları %2,30 civarında olacaktır. 

CEPTETEB 3 Dakikada Kredi 

CEPTETEB de bir dijital banka olup, şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi başvurusu yapabilmenize olanak tanımaktadır. Başvurunuz onaylandığı zaman da, çektiğiniz kredi hesabınıza aktarılır. İnternet ve mobil bankacılık kullanarak birkaç dakikada kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yeni CEPTETEB müşterisi olmanız durumunda uygulanacak faiz oranı %0,89 civarında olacaktır. 60 ay vade imkanı sunulmaktadır. Müşterisi olmanız durumunda da uygulanacak faiz oranı %0.95 civarında olacaktır. 
Yukarıda sizinle internet bankacılığı ile anında kredi veren bankalardan bahsettik. Bankaların uyguladığı avantaj ve faiz oranları değişeceği için başvuru yapmadan önce detaylı bir şekilde araştırmanız gerekir. Bunun için banka şubelerini ziyaret edebilir veya müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Felix Alex
Felix Alex - 1 ay Önce

Proje, işletme, vergiler, faturalar ve daha fazlası için paraya ihtiyacınız var mı
diğer nedenlerle, kredilerimiz basit ve ucuz, bugün bize ulaşın.
İhtiyacınız olan kredi, herhangi bir kredi ayarlayabiliriz.
% 3 oranına kadar düşük olan bütçe, şimdi e-posta ile cevap verin:
Felixalexinvestment22@gmail.com