Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

28 Aralık 2020 Pazartesi 15:29:58

İşçilere 3.750 TL Promosyon Ödemesi! Uzun Zamandır Beklenen Karar Açıklandı

Beklenen haber geldi. Karar açıklandı. İşçilere 3.750 TL promosyon ödemesi yapılacak. İşçilerin gözü kulağı bu haberdeydi. İşçilere 3750 TL promosyon ödemesi yapılacak. İşçiler promosyon ödemelerini nasıl alınacak? İşte tüm detaylar..

Beklenen haber geldi. Karar açıklandı. İşçilere 3.750 TL promosyon ödemesi yapılacak. İşçilerin gözü kulağı bu haberdeydi. İşçilere 3750 TL promosyon ödemesi yapılacak. İşçiler promosyon ödemelerini nasıl alınacak? İşte tüm detaylar..

Covid-19 salgınının ekonomik anlamda ki etkileri gittikçe derinleşiyor. Mart ayından beri giderek artan ekonomik sıkıntılar, her kesimi etkiliyor. Tekirdağ Şarköy ilçesinde çalışan işçiler için bu kapsamda sevindirici bir haber geldi. Yapılan anlaşma sonucunda işçilere 3.750 TL Promosyon ödemesi gerçekleştirilecek. Uzun süredir gerçekleştirilen görüşmeler de, işçiler için en iyi sonucun elde edilmesine çalışılıyordu.

Nihayet 3.750 Promosyon Ödemesi Gerçekleşecek

Tekirdağ Şarköy Belediyesi ve İş Bankası arasında uzun süredir promosyonla ilgili görüşmeler devam ediyordu. Bütün gözler buradan çıkacak iyi bir habere dönmüştü. Nihayet İş bankası ile Belediye arasında varılan anlaşma sonucunda, maaş ödeme protokolü de imzalandı. Bu anlaşma kapsamında işçilere 3.750 TL promosyon ödemesi gerçekleştirilecek. Aslında görüşmelerin bu kadar uzun sürmesi sonucunda, beklentilerde giderek düşmeye başlamıştı. Bu sonuç herkes için sürpriz ve yılbaşı öncesi iyi bir sürpriz oldu.

Protokol Şarköy Belediye Başkanlığın’ da Yapıldı

Şarköy Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen protokole, Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var ve İş Bankası şube müdürü Tuncay Lale ile servis yetkilisi Emine Arım imza attı.

Protokol Sonrası Promosyon Ödemesi Açıklaması Geldi

Protokolün taraflar arasında imza edilmesinden hemen sonra, Şarköy Belediye Başkanı Alpay var açıklamalar yaptı. Belediye Başkanı Alpay Var “gün içerisinde 24 memur, 5 sözleşmeli personel  ve 59 kadrolu işçilerimizi çok yakından ilgilendiren bu süreçlerde belediyemize söz konusu için en yüksek teklifi veren Türkiye İş bankası ile aramızda maaş Ödeme Protokolü için imzaları attık” dedi. “Bilindiği  üzere yapılan bu protokol 3 yıllık bir sürecin tamamını kapsayacak. Belediyemizde istihdam eden personelimizin maaş ile beraber diğer her türlü ödemeleri üç yıl  süre boyunca anlaşılan bu Banka aracılığı ile devam edecek. Bu üst seviyede yer alan promosyon bedeli belediyemiz kadrosunda istihdam eden personelimiz tarafından büyük bir sevinç karşılandı.” Dedi.

Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var sözlerine “Dünyanın ve ülkemizin mart ayından bu yana kadar yaşadığı ve olumsuz bir şekilde etkilendiği korona virüsle salgın süreçlerinde zorlu şartlarının yaşandığı bu süreçlerde meydana gelen bu katkı tüm çalışanlarımıza ekonomik anlamda büyük oranlar ile olumlu bir rahatlama getirecek. Konu karşısında gerçekten de mutluyuz. ‘’ Şeklinde devam etti.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı