Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

13 Kasım 2020 Cuma 00:40:25

KOBİ’lere Kamu Bankalarından Müjdeli Haber! Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank Duyurdu!

Vatandaşlarımıza müjde bankalardan geldi. KOBİ’lerin yüzü gülüyor. Vatandaşlarımız tarafından beklenen kredi imkânları hayata geçiyor. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan başvurular için vatandaşlarımız sırada bekliyorlar. Açıklanacak olan kredi paketi korona virüsle birlikte ekonomik anlamda oldukça sıkıntılı bir süreç içerisine girmiş olan vatandaşlarımız için bu kredi fırsatları kaçırılmak istenmiyor. Bankalarımız her daim vatandaşımızın yanındadır.

Bunun için de vatandaşlarımız ekonomik bütçe krizleri yaşarken çareyi bankalarda bulmuşlardır. Vatandaşlarımız kredi fırsatlarını kaçırmamak için her yerden araştırma yapmaya devam ediyor. Ziraat Bankası kredi fırsatlarından kimler yararlanabilecek? Kredi fırsatlarından yararlanmak için hangi şartlara sahip olmak gerekiyor? Gibi pek çok soru vatandaşlarımız tarafından oldukça merak ediliyor. Araştıran merak eden vatandaşlarım için ayrıntıları haber kaynağımızda paylaştık.

Vatandaşlarımız korona virüsün etkileriyle birlikte ekonomik anlamda oldukça sarsılmışlardır. Başta işsizlik olmak üzere pek çok ekonomik anlamdaki sıkıntı ile vatandaşlarımız mücadele ediyor. Vatandaşlarımızın bu mücadele döneminde en önemli destekçileri bankalar olmuştur. Vatandaşlarımız tarafından ekonomik sıkıntılar bir nebze olsun rahatlatılabilmek için çeşitli krediler talep ediliyor. Bankalarımız tarafından vatandaşlarımızın her kesimine banka kredileri ulaştırılmaya çalışıyor. Bankalar her geçen gün yeni kredi projelerini vatandaşlarımıza sunuyor. Bankalarımız yeni kredi projesini açıklandı. Bu kredi projesi KOBİ’lerin yüzünü güldürüyor. KOBİ destek paketleri ile vatandaşlarımız uygu faizli kredi imkânlarından yararlanacaklar. Vatandaşlarımız bu kredi imkânlarını oldukça merak ediyorlar. Kredi ayrıntılarına sizler için yer verdik.

KOBİ DESTEK PAKETİ AYRINTILARI!

Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan yeni kredi fırsatları KOBİ’leri sevindirdi. Bankalardan KOBİ’lere destek paketi geliyor. Vatandaşlarımız tarafından oldukça sıkıntılı olan korona virüs döneminde en büyük destekçileri olan bankalara yönelen vatandaşlarımız için de her geçen gün yeni talepler geliyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan kredi faiz indirimleri sonrasında vatandaşlarımız bu kredi imkânlarından oldukça yararlandılar. Vatandaşlarımız bu dönemde krediye daha çok ihtiyaç duymaları ile birlikte gelen her türlü kredi imkânını da değerlendiler. Ama bu kredi imkânlarından yararlanamayan vatandaşlarımız için bu yeni kredi fırsatları daha önemlidir. Bunun için vatandaşlarımız bu kredi fırsatlarını oldukça merak ediyorlar.

Bankalar korona virüs sürecinde özellikle KOBİ’ler için her türlü desteği sağlamaya çalışıyor. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan yeni kredi kampanyaları oldukça araştırılıyor. Vatandaşlarımız tarafından krediyi hangi bankaların sağlayacağı ve bununla birlikte de hangi faiz oranlarının uygulanacağı oldukça merak konusu olmuştur. KOBİ’lere destek kamu bankalarından geldi. Kamu bankaları tarafından KOBİ’lere yönelik 100 bin TL tutarlarına kadar Mikro İşletmeler Destek Paketi hayata geçti. Bu kapsamda KGF teminatlı olarak 48 aya kadar vadeyle yıllık yüzde 11,5 faiz oranıyla kullandırılacak krediden; cirosu 3 milyon TL’ye kadar olan firmalar faydalanacaklar.

NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Vatandaşlarımız tarafından en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de KOBİ Destek Paketinden yararlanabilmek için nasıl başvuru yapılması gerektiğidir. KOBİ Destek Paketi kapsamında sunulacak olan 100 bin TL tutarlarındaki krediden vatandaşlarımız faydalanmak istiyorlar. Vatandaşlarımız bu paketlerden faydalanmak nasıl başvuru yapılacağını merak ediyor. Kampanya kapsamında kredi veren bankalar Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank şubelerine giderek eğer gerekli şartları sağlıyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanında da diğer bir başvuru yöntemi de bankaların mobil uygulamalarıdır. Hangi bankadan başvuru yapacağına karar veren vatandaşlarımız bu bankaların mobil bankacılık uygulamaları aracılığı ile de bu kredi fırsatlarına başvuru yapabilirler. Korona virüs tedbirleri açısından da vatandaşlarımız mobil bankacılık uygulamalarını tercih ediyorlar.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı