Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

25 Eylül 2020 Cuma 23:27:05

Kredi alamayanlara 10 bin TL destek kredisi veriliyor! TC Kimlik No ile hemen kredi kampanyası

Kredi alamayanlara 10 bin TL destek kredisi veren bankalar hangileridir? Destek kredisi olarak hangi bankalardan 10 bin TL kredi alabilirsiniz. 10 bin TL kredi veren bankalar ve başvuru şartları nelerdir? Sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Kredi alamayanlara 10 bin TL destek kredisi veren bankalar hangileridir? Destek kredisi olarak hangi bankalardan 10 bin TL kredi alabilirsiniz. 10 bin TL kredi veren bankalar ve başvuru şartları nelerdir? Sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

İhtiyaç kredisi almak istiyorsanız, sizlere uygun olarak işlem yapacak bankaları hazırladık. Bu bankalardan şubelere gitmeden de başvuru yapabilir, hemen 5 dakika içinde kredi sonucunu öğrenebilirsiniz. Onay almak istiyorsanız, banka kredi notunuzun uygun olması gerekiyor.

Kredi notu 1200 be üzerinde olan kişiler, uygun faizlerle kredi kullanacaklardır. Kredi sicili temiz olan kişiler, başvuru yapacakları ihtiyaç kredilerinde 36 ay vadeli kredi alacaklardır. Dileyen müşteriler ise 3 ay vadeli ertelemeli kredi kullanabileceklerdir. İşte detaylar…

ING 10.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING üzerinden ihtiyaç kredisi alacaksanız, bankanın sizlere uygun faizlerle 10 bin TL kredi vereceğini söyleyebiliriz. Kredi sonucu uygun olan müşterilerin, başvuru şartları uygun olursa, kredi notuna göre faiz oranından faydalanacaktır. Başvuru için bankanın internet bankacılığı sitesine girebilirsiniz. Ayrıca internet sitesi haricinde, bankanın şubelerinden ve internet bankacılığı üzerinden de kredi başvurusu yapmanız mümkündür. ING bank üzerinden yaptığınız 10 bin TL kredi başvurusu onay alırsa, hemen en yakın banka şubesine giderek bu kredi için destek alabilirsiniz.

Aktifbank 10.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi notu yüzünden onay alamayanlar, Aktifbank üzerinden kredi başvurusu yapabilirler. Başvuru yaptıklarında kredi sonucuna uygun olarak hemen kredi kullanabilirsiniz. SMS ile bankadan hemen kredi başvurusu yapmanız mümkündür.

Kredi başvurusu için bankanın SMS sistemi numarası olan 30 50’ye mesaj atmanız gerekiyor. Bu numaraya atılan mesajlar, hemen kredi sonucunuzu sizlere verecektir. Kredi sonucu uygun olan kişiler, bankalardan hızlı bir şekilde onay alabileceklerdir. Kredi yazın ve TC KİMLİK numaranızı yazıp bu numaraya gönderin. Ayrıca bankanın internet sitesi üzerinden veya passolig kullanıyorsanız, passolig uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank 10.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank üzerinden de 10 bin TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru için SMS atabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yaptığınızda banka hemen sizlere anında onay verecektir. Kredi sonucu uygun olan kişiler, 36 ay vadeli 10 bin TL kredilerini kullanabilirler. Kredi onayı alabilmeniz için banka hemen sizlere sonuç verecek bir sistem yapmıştır. TC kimlik numaranızı 5030’a göndererek hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. TC kimlik numaranızdan hemen 36 ay vadeye kadar bu kredileri kullanabilirsiniz. Bankanın müşterisiyseniz, bu bankadan bir internet bankacılığı alarak hemen ne kadar onay alacağınızı, online olarak görebilir ve onay aldıktan sonra da kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Bunun için mobil uygulamaya giriş yapmalı ve kredinizi sadece uygulama üzerinden kullanabilirsiniz. Bu durumda 10 bin TL alacağınız zaman banka şubelerine gitmenize gerek yoktur.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı