Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

13 Mayıs 2020 Çarşamba 14:21:57

Kredi Notunuz Düşük Bile Olsa Akbank, Denizbank ve Garanti Bankası 60 Ay Vadeli Kredi Kampanyası

Kredi Notu düşük olanlara, Kredi Notu 1700 puan yad altı olanlara kredi veren bankalar hangileridir? 1700 puanı olan kişiler nasıl kredi alabilirler? 1700 puanı olan müşterilerin uygun faizler ile kredi alacağı bankaları sizler için hazırladık.

Kredi Notu düşük olanlara, Kredi Notu 1700 puan yad altı olanlara kredi veren bankalar hangileridir? 1700 puanı olan kişiler nasıl kredi alabilirler? 1700 puanı olan müşterilerin uygun faizler ile kredi alacağı bankaları sizler için hazırladık. 

Kredi notu, bankalardan kredi ve kredi kartı almanız için önemli bir puan durumudur. Bankadan yaptığınız alışverişlere göre bu kredi notu oluşur. Banka hesabınıza para giriş çıkışı olmasından değil kredi ve kredi kartı ödemelerinizin nasıl yaptığınıza göre bu puan şekillenir. Yani bankadan bir ürün kullanmıyorsanız kredi notunuz sıfır olacaktır.

Kredi puanı en az 0 en fazla 1900 olarak bilinmektedir. Bankalardan kredi alabilmeniz için 1100 ve üzerinde skorunuzun olması yetiyor. 1700 puanı olan müşterilerde en iyi müşteriler grubunda oldukları için çok borçlanmaları yoksa her bankadan online olarak ve bankaya gitmeden yüksek limitler ile kredi kullanabilirler. 1700 kredi notunuzun olmasına rağmen çok başvuru kaydınız varsa yine kredi alamazsınız. Bu sebeple ihtiyacınıza ve size uygun olan bankalardan kredi başvurusu yapmanız hem ihtiyacınız için hem de kredi notunuz için iyi bir durumdur. Şimdi bu puan ve üzerinde olmanız durumunda hangi bankalardan hemen onay alacağınızdan bahsedelim.

Denizbank 1700 Kredi Notuna İhtiyaç Kredisi

Bankalardan sadece ihtiyaç kredisi değil, konut kredisi ve taşıt kredisi de alınmaktadır. Yazımızda sizlere acil ihtiyacınızın olduğu zamanlarda 1700 kredi notuna nasıl kredi alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Denizbank’ta ihtiyaç kredilerinde SMS kredi başvurusu yaptırarak sizlere 55.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Kredim TC Kimlik numaranızı yazdıktan sonra 3280’e mesaj atarsanız kredi başvurunuzu yapmış olacaksınız. Kredi Başvurusu sonrasında banka değerlendirme yapacaktır. Kredi onayı aldığınızda bu krediyi kimlikle, gelir belgesiz olarak en yakın Denizbank şubesinden kullanabilirsiniz.

Akbank 1700 Kredi Notuna İhtiyaç Kredisi

Akbank üzerinden kredi almak isteyenler bankaya gitmeden hemen internet üzerinden işlemlerini yapacaklardır. Eğer kredi notunuz 1700 ise banka internet bankacılığını kullanarak 50.000 TL krediyi hesabınıza atabilirsiniz. 60 ay vadeye kadar verilen bu kredileri kullanmak için bu bankanın bir hesabı olması gerekiyor. Bu hesap üzerinden alınacak internet şifresi ile Akbank Direkt uygulaması veya internet bankacılığından 1700 kredi notuna kadar kredi kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA 1700 Kredi Notuna İhtiyaç Kredisi

Garanti BBVA üzerinden de hem banka şubesinden hem de internet bankacılığı üzerinden 100.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Banka kredi notu 1700 olan müşterilere 3 aylık sigortası olması durumunda gelir belgesi istemeden 5 dakika içinde onay vermektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda onay alırsanız ve banka şubesindeyseniz hemen krediniz hesabınıza yatacaktır. Kredi kullanan müşteriler bu kredileri dilerse borç kapatma kredisi olarak da kullanabilirler. Kredi 60 ay vadeye kadar verilmektedir.

Sizlere bu yazımızda kredi notunuzun 1700 olduğu zaman hangi bankalardan kredi alacağınızdan bahsettik. Verdiğimiz bankalar hızlı onay alacağınız bankalardır. Eğer kredi skorunuz 1700 ise banka size kredi onayı düşünmeden verecektir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı