Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

10 Kasım 2020 Salı 00:46:17

Lütfi Elvan’ın Hazine ve Maliye Bakanı olması sonrası Dolar ve Altın ne tepki verdi! Düşüş sürecek mi yükselecek mi?

Berat Albayrak yerine atanan Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan gelmesiyle birlikte Dolar ve Altın ilk tepkisi merak ediliyor. Dolar ve Altın Lütfi Elvan gelmesiyle birlikte yükselecek mi düşüş sürecek mi? Gecenin en çok merak edilen sorusu yanıt arıyor.

Yeni Hazine ve Maliye Bakanlığına Lütfi Elvan geldi. Lütfi Elvan’ın Hazine ve Maliye bakanı olmasını piyasalar nasıl karşılayacak. Özellikle Dolar ve Altın ilk tepkisi merak ediliyor. Lütfi Elvan kimdir? sorularıyle birlikte gecenin en çok aranan sorusu 10 Kasım Dolar düşmeyi sürdürecek mi? 10 Kasım Altın yükselecek mi gibi sorular akıllara geldi. Peki Dolar ve Altın ilk tepkisi ne oldu?

Herkes gibi Dolar ve Altın’da tepkisiz!

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan olmasının ardından hem Dolar hem Altın henüz karara tepki veremedi. 10 Kasım 2020 tarihinde itibaren çok hafif yükseliş eğilimine geçen Dolar ve Altın kendini koruyamaya devam ediyor.

Altın 10 Kasım itibariyle GR’da yüzde 0.32 artışını sürdürerek 484 TL seviyesinde ve Lütfi Elvan kararı sonrası henüz aşağı yada yukarı yönde hamle yapmadı.

Dolar 10 Kasım itibariyle yüzde 0.15 artarak 8.06 TL seviyesinde ve Lütfi Elvan kararı sonrası henüz aşağı ve yukarı yönde hamle yapmadı.

Uzmanlar ne diyor?

Uzmanlar Dolar ve Altın’ın bu kadar tepkisiz kalmasına şaşırmış durumda. Sosyal medyada Dolar ve Altın yükselişe geçti haberleri henüz gerçeği yansıtmıyor. Hem Altın hem dolar kaldığı yerden seyrine devam ediyor. Bu da Altın ve Dolar’da düşüşün süreceği yönde yorumlandı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı