Mesaj Atarak 30.000 TL Kredi başvuruları Rekor Kırıyor

Mesaj atarak anında 30.000 TL kredi veren bankalar hangileridir? Mesaj atarak anında 30.000 TL hangi bankadan kullanılır? Mesaj atarak 30.000 TL kredi için şartlar nelerdir? Sizlere bu yazımızda 30.000 TL kredi almak isteyenlerin SMS atarak hangi bankadan kolay kredi alacaklarından bahsedeceğiz.

Mesaj Atarak 30.000 TL Kredi başvuruları Rekor Kırıyor

Mesaj atarak anında 30.000 TL kredi veren bankalar hangileridir? Mesaj atarak anında 30.000 TL hangi bankadan kullanılır? Mesaj atarak 30.000 TL kredi için şartlar nelerdir? Sizlere bu yazımızda 30.000 TL kredi almak isteyenlerin SMS atarak hangi bankadan kolay kredi alacaklarından bahsedeceğiz.

Ülkemizdeki bankaların özellikle ihtiyaç kredilerinde birçok kampanyası olmaktadır. Başvuru için yapılan bu kampanyalarda ön onay alarak hemen onaylanan tutarı bankanızdan kullanabilirsiniz. En kolay kredi başvuru yöntemlerinden birisi olan SMS kredi başvurusu ile birlikte bankalardan 30.000 TL kredi alıp alamayacağınızı oturduğunuz yerden öğrenebilirsiniz. Sizde eğer SMS kredi başvurusu yapacaksanız bankanın kredi verme şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. Öncelikle daha önceki banka çalışmalarınızın düzenli olması ve bu düzen sayesinde kredi notunuzun en az 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Bankalarda gecikmeli borçlarınız varsa bunları ödemelisiniz. Ayrıca icralık ve avukatlık olduysanız da banka size kredi vermeyecektir. Şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız cep telefonunuzdan bir mesaj atarak hemen kredinizin onay alıp almadığını öğrenebilirsiniz. Şimdi sizlere bu bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Yapı Kredi Bankası 4411 SMS Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası üzerinden 4411 sms kredi başvurusu yaparak hemen 30.000 TL onay alabilirsiniz. Bankanın kredi başvurusu için cep telefonunuzun mesaj kısmına Bireysel yazın boşluk bırakın TC numaranızı yazın boşluk bırakın ve Aylık gelirinizi de yazdıktan sonra 4411’e gönderin. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Banka kredi başvurusu yaptığınızda 5 dakika içinde size sonucu mesaj olarak söyleyecektir. Eğer onay alırsanız, 30.000 TL’ye kadar bir limit yazacaktır. Bu yazan limiti kullanmak için banka şubesine evraklarınız ile gitmeniz gerekmektedir. 30.000 TL kredi kullanacak olan müşteriler mesaj atarken yazdıkları aylık gelirde dikkat etmesi gerekmektedir. Aylık gelir yazdığınızda o miktar kadar belgeyi bankaya götürmeniz gerekiyor. Düşük rakamlı bir maaş yazısı götürdüğünüzde kredi limitiniz de düşebilir ve hatta kredi başvurunuz iptal olabilir.

Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu

Denizbank üzerinden de 3280 SMS hattına Kredim yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC numaranızı yazıp gönderirseniz, hemen 30.000 TL’ye kadar kredi değerlendirmesi yapılacaktır. Kredi değerlendirmesi yapıldıktan sonra banka şartlarına uygun olduğunuzda onay verilir. Bu kredi sadece ihtiyaç kredisi içindir. Onay aldığınız krediyi en yakın banka şubesine giderek kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu

QNB Finansbank üzerinden de TC KİMLİK numaranızı 5030’a mesaj atarak hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan müşteriler, onay alırsa bu onaylanan kredilerini banka şubesinden kimlikle kullanabilirler. 30.000 TL kredilerde 60 ay vade ve 3 ay erteleme yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler ayrıca onay aldıklarında, bankada bir hesapları varsa müşteri hizmetlerini arayarak veya internet bankacılığını kullanarak onaylanan kredilerini hesaplarına atabilirler. Kredi sadece ihtiyaç kredisi için geçerlidir.

YORUM EKLE