Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

5 Aralık 2020 Cumartesi 23:53:14

QNB Finansbank’tan kaçırılmayacak faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi imkanı !

Faiz oranları hemen hemen her bankada yükselmeye başladı. Aralık ayı faiz oranlarına baktığımızda en uygun faiz oranları QNB Finansbank’tan geldi. Nakit ihtiyacı olan müşterilerine %1.35 faiz oranıyla nakit desteği sağlayan QNB Finansbank’ın sağladığı farklı avantajlar da var.

Yılın son ayı olan Aralık ayına gelmişken faiz oranları da aldı başını gitti. Yükselen faiz oranları karşısında vatandaş nakit desteği için kredi çekemez oldu. Aralık ayında en uygun faiz oranı QNB Finansbank’tan geldi. Müşterilerine sunduğu düşük faiz oranlarıyla nakit desteği sağlamayı amaçlıyor. QNB Finansbank verdiği ihtiyaç kredisinde %1.35 faiz oranıyla kredi dağıtmaya devam ediyor. %1.35 faiz oranına ek olarak bir de bankaya gitmeden online olarak 50 bin TL’ye varan kredi başvurusu yapmayı mümkün kılıyor.

Bankalara genel olarak baktığımızda kredi faiz oranları %1.40 ve %1.50 civarından başlıyor. Ancak birkaç bankanın kredi faiz oranları diğer bankalara oranla biraz daha düşük. QNB Finansbank’ta bu birkaç bankanın içerisinde yer alıyor.

QNB Finansbank’ın müşterilerine verdiği ihtiyaç kredisi için bankanın istediği bazı şartlar var. QNB Finansbank’tan kredi çekmek için istenilen şartlara uyulması durumunda kredi olanaklarından düşük faizle yararlanmak için yüksek kredi notu istediğini açıkladı. QNB Finansbank müşterilerinin kredi puanlarının istenilen puanın üzerinde olduğu zaman %1.35 faiz oranıyla kredi kullanma şansı tanıyor. Kredi puanınız yüksek değil ise faiz oranlarında değişiklikler olabiliyor. Krediye başvuran müşterilerin kredi puanları düşük seviyede yer alıyorsa ve riskli grupta bulunuyorlar ise bu durumda faiz oranları kişiye özel olarak belirlenecek.

Banka kredi puanı yüksek olan müşterilerine bazı avantajlar sunuyor. Kredi puanı yüksek olan vatandaşlara %1.35 faiz oranıyla kredi çekme imkanı tanınıyor. Düşük faiz oranı şansının yanı sıra ödemelerine ek 3 ay erteleme imkanını da tanıyor. QNB Finansbank’a kredi borcunuzu öderken, kredi ödemelerinde eşit taksitli, serbest ödemeli, 2 ay veya 3 ay aralıklı ödeme seçenekleri ile kredi bulunuyor.

Örnek bir ödeme planına göz atalım. Aşağıda gördüğünüz tabloda yukarıda belirtilen kredi özellikleri göz önüne alındığında kredi ödeme planı verilmiştir. QNB Finansbank’tan 20 bin TL nakit para desteği için kredi çektiğinizde ödeyeceğiniz tutar ve faiz oranları aşağıdaki tabloda verilmiştir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı