SGK’lı çalışanlara aynı gün 100.000 TL kredi verilecek

SGK’lı çalışanlara aynı gün 100.000 TL kredi veren bankalar hangileridir? SGK’lı çalışan kişiler 100 bin TL kredi alabilir mi? Hangi bankalar hangi şartlarda kredi vermektedir. Sizlere yazımızda 100.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda hangi bankalardan kredi alacağınızı söyleyeceğiz.

SGK’lı çalışanlara aynı gün 100.000 TL kredi verilecek

SGK’lı çalışanlara aynı gün 100.000 TL kredi veren bankalar hangileridir? SGK’lı çalışan kişiler 100 bin TL kredi alabilir mi? Hangi bankalar hangi şartlarda kredi vermektedir. Sizlere yazımızda 100.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda hangi bankalardan kredi alacağınızı söyleyeceğiz.

Bankaların verdikleri ihtiyaç kredileri, belirli limitlere kadar verilmektedir. Sizlerde eğer bir kredi ihtiyacınız varsa, yüksek limitli kredi veren bankalardan işlem yapabilirsiniz. SGK’lı olarak çalışan müşterilere bankalar daha uygun faizlerle kredi vermektedir. Bu kredilerde onay almanız için sadece sigortalı olmanız yetmiyor.

Kredi notunuzun yüksek olması ve banka sicilinizin temiz olması durumunda ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. Bankalardan kefilsiz olarak kredi alabilmeniz için en az 1200 ve üzerinde kredi notunuzun olması gerekmektedir. Ayrıca bankalardan dolayı icralık ve avukatlık bir dosyanızın olmaması gerekiyor. Banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki bankalardan kredi kullanabilirsiniz.

ING Bank 100.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING üzerinden ihtiyaç kredilerinde limit arttırması yapılmıştır. Daha önce 50.000 TL’ye kadar verilen bu ihtiyaç kredileri şimdi 100.000 TL’ye kadar aynı gün içinde verilmektedir. Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın ING Bank şubesine giderek kimliğinizle başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca bankanın internet sitesi ve müşteri hizmetlerini arayarak da kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Onay aldığınızda 3 ay ertelemeli ve 60 ay vadeli olarak kredi kullanabilirsiniz. Banka kredi notu yüksek olan kişilere ayrı faiz oranı uygulamaktadır.

Ziraat Bankası 100.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden SGK’lı çalışanlar, kimlikle başvuru yaparak aynı gün içinde kredi kullanabilirler. Uygun faiz oranları ile kredi almak istiyorsanız, Ziraat Bankası şubelerine gidebilirsiniz. 60 ay vadeye kadar ve 6 ay ertelemeli kredi veren bu banka devlet destekli kredilerde müşterilerine sunmaktadır. Banka ayrıca diğer bankalarda olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı tek bir yere toplamaktadır. Bu şekilde kredi aldığınızda tek bir bankaya ödeme yaparsınız. Bankadan emekli maaşı alan veya çalışma maaşı alan kişiler ise daha yüksek limitli krediler kullanabilirler. Bu tamamen bankanın sizin maaşınıza göre vereceği bir kredi türüdür.

ICBC Bank 100.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

SGK’lı olarak çalışan kişilerin başvuru yapacağı bir diğer banka ise ICBC Bank’tır. Çin bankası olan bu bankadan da ihtiyaç kredisi anında alabilirsiniz. Kredi notunuz uygun sigorta sürenizde de sıkıntı yoksa, banka 60 ay vadeye kadar size aynı gün içinde kredi onayı verecektir.

ICBC Bank üzerinden 100.000 TL kredi aldığınızda banka kredi başvurusu yapmanız için sizi şubelere çağıracaktır. İnternet üzerinden ve SMS ile kredi başvurusu yapamazsınız. Başvuru yaptıktan hemen sonra size kredinizin olurunu söyleyeceklerdir. Kullanım yaparken, diğer banka borçlarınızı da kapatacak ve tek bir bankaya ödeme kolaylığı sağlayacaktır. Size en yakın ICBC Bank şubesine giderek 100.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz.

YORUM EKLE