Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

5 Ekim 2020 Pazartesi 14:50:07

Sicili Bozuklara Müjde! Vakıfbank ve Halkbank Sicile bakmaksızın kredi verecek!

Kredi sicili bozuk olanlara 15.000 TL kredi verilecek. Sicili bozuklara Halkbank ve Vakıfbank kredi müjdesi geldi. Vakıfbank, Halkbank ve 3 banka daha Sicili Bozuklara kredi vereceğini duyurdu. Özellikle Pandemi döneminde hiç bir kredi notuda bakmadan kredi veren bankalar yayınlandı.

Kredi sicili bozuk olanlara 15.000 TL kredi verilecek. Sicili bozuklara Halkbank ve Vakıfbank kredi müjdesi geldi. Vakıfbank, Halkbank ve 3 banka daha Sicili Bozuklara kredi vereceğini duyurdu. Özellikle Pandemi döneminde hiç bir kredi notuda bakmadan kredi veren bankalar yayınlandı.

Halkbank ve Vakıfbank’tan müjde!

Halkbank ve Vakıfbank, kredi başvuruları başlıyor. Sicili bozuk olan vatandaşlara kredi ve kredi kartı imkanı sunan bankalar bazı şartlar yayınlamadan, İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi, Konut Kredisi ve tatil kredisi vereceğini duyurdu. Özellike nakit kredi ihtiyaçları için devlet tarafından Kredi sicili bozuklara destek verileceği bildirildi. Peki Kredi bozuklar nasıl kredi alacak? Kredi Bozuklara kredi veren bankalar hangisi?

Halkbank ve Vakıfbank Kredi Kartı’da verecek!

Kredi bozuklara Halkbank ve Vakıfbank nakit çözümleri için kredi kartı da verecek. Halkbank Paraf kredi kartı başvurularında hiç bir şart aramazken, Vakıfbank World Kredi kartı 2 bin tl kadar kredi kartını Pandemi süreci devam ettiği sürece vereceğini açıkladı. İki kredi kartını da hemen kullanıp nakit ihtiyaçlarınızı çözebilirsiniz.

Kredi sicili bozuk olduğunda, bazı bankalar sicil durumunuzda olan sıkıntıları hallettiğinizde sizlere kredi verecektir. Özellikle emekli olan müşteriler, bu şekilde bankalardan kredi alabileceklerdir. Kredi başvurusu yaptığınızda, banka sizi değerlendirmeye alacak ve bu değerlendirme sonucunda anında onay verecektir. Kredi başvurusu yaptığınızda, hemen kredi sonucunu öğrenmek için, başvuru yapacağınız bankanın kredi kampanyasına katılmanız gerekli. Kredi onayı alabilmeniz içinde kredi sicilinizi bozan etkenleri bitirmeniz, temizlemeniz gerekiyor. Şimdi sizlere 15.000 TL’ye kadar hangi bankalardan kredi alabilirsiniz, bunun bilgilerini verelim.

Burgan Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Burgan Bank üzerinden de kredi başvurusu yapmak istediğiniz zaman, şartlara uygun olmanız durumunda hemen onay alabilirsiniz. Başvuru için banka şubesine gitmeniz gerekiyor. Kredi alacak olan kişilerin 15.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi başvurusu yaptıklarında, sonucu hemen öğreneceklerini de söylemek istiyoruz. Eğer emekliyseniz ve bu bankadan kredi alacaksanız, emekli maaşınızı bu bankaya taşımanız gerekiyor.

Burgan Bank ayrıca emekli ve çalışan kişilere yüksek limitli borç kapatma kredisi de vermektedir. Diğer banka borçlarınız varsa bu banka üzerinden başvuru yaparak, hemen kredi işlemlerinizi de yapabilirsiniz. 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredi kullanmanız mümkündür.

Akbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusu yapacağınız zaman 15.000 TL kullanacaksanız, Akbank üzerinden de bu kredi için başvuru yapabilirsiniz. Akbank kredi başvurusu yaptığınızda, başvuru şartlarına uygun olan kişilerin 36 ay vadeye kadar kredi kullanacaklarını söylemek istiyoruz. Akbank sadece bu kredileri emekli olan ve kendi bankasından çalışan kişilere kredi vermektedirler. İşlem yapacağınız zaman, kredi başvurusu yaptıktan hemen sonra işlem yapabilirsiniz. Kredi kullanımı şubelerden kimlik ve gelir belgesi ile yapılmaktadır.

Kredi siciliniz bozuksa ve bu bankadan işlem yapacaksanız, internet ve SMS üzerinden kredi başvurusu yapmayınız. Aksi durumda olumsuz yanıt alır ve 30 gün daha başvuru yapamazsınız.

Aktifbank Kredi Başvurusu ile 15.000 TL Anında Kredi

Kredi sicili bozuk olanlar Aktifbank üzerinden işlem yapabilirler. Aktifbank kredi başvurusu yapacağınız zaman bankanın SMS sistemi ile işlem yapabilirsiniz. SMS kredi başvurusu yapacak olan kişilerin Kredi TC KİMLİK numaralarını yazın 3050’ye mesaj atmaları gerekmektedir. Kredi başvurusu yapan müşteriler, 5 dakika içinde kredi sonucunu öğreneceklerdir. Kredi sonucu olumlu olması durumunda, hemen 36 ay vadeye kadar 15.000 TL kredi kullanabileceksiniz. Ayrıca bankanın resmi internet sitesinden de banka kredi başvurusu yapılabilmektedir. Bankanın n-kolay kredi sitesine girerek burada başvuru yaparak hemen başvuru sonucunda aynı sayfada kredinizin onaylanıp, onaylanmadığını görebilirsiniz. Kredi sonucu uygun olan kişiler, kredi kullanacakları zaman banka genel müdürlüğü tarafından aranacaklardır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı