Tarihi kredi fırsatı! Bu kişilere 12 ay ertelemeli faizsiz kredi verilecek! Hemen başvuru yapın!

Tarihin en büyük kredi fırsatı vatandaşlarımız için sunulmaya başlandı. 12 ay ertelemeli ve tamamı ile yüzde sıfır faizli olacak şekilde ayarlanan kredi fırsatı ile beraber tüm ihtiyaç sahipleri hızlı bir şekilde faydalanabilecek. Korona virüs sebebi ile vatandaşlarımızın ekonomik olarak mağdur olduğu ve ihtiyaçlarını giderebilmek adına başlatılan bu kredi fırsatından tüm vatandaşlarımızın yararlanabileceği ifade ediliyor. Tarım Kredi'den yapılan yazılı açıklamaya göre, kooperatif üreticileri desteklemeye devam ediyor.

Tarihi kredi fırsatı! Bu kişilere 12 ay ertelemeli faizsiz kredi verilecek! Hemen başvuru yapın!

Tarihin en büyük kredi fırsatı vatandaşlarımız için sunulmaya başlandı. 12 ay ertelemeli ve tamamı ile yüzde sıfır faizli olacak şekilde ayarlanan kredi fırsatı ile beraber tüm ihtiyaç sahipleri hızlı bir şekilde faydalanabilecek. Korona virüs sebebi ile vatandaşlarımızın ekonomik olarak mağdur olduğu ve ihtiyaçlarını giderebilmek adına başlatılan bu kredi fırsatından tüm vatandaşlarımızın yararlanabileceği ifade ediliyor. Tarım Kredi'den yapılan yazılı açıklamaya göre, kooperatif üreticileri desteklemeye devam ediyor. "Kurban Vadeli Yem Kampanyası"na ilişkin bilgi veren Tarım Kredi Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, "Tarım Kredi Yem" markalı büyükbaş ve küçükbaş hayvan besiciliğine yönelik karma hayvan yemlerinin, Kurban Bayramı'na kadar faizsiz kredilendirilebileceğini belirtti. Yapılan bu açıklamalardan sonra vatandaşlarımızın hızlı bir şekilde yüzde sıfır faizli 12 ay ertelemeli kredilerden yararlanabileceği ifade edildi. İşte tüm ayrıntılar…

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından yapılan açıklamalar nezdinde binlerce vatandaşımızın acil nakit ihtiyaçları hızlı bir şekilde giderilebilecek. Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, besicilik yapan ortakları için Kurban Bayramı öncesi kampanya başlattı. Kurumdan yapılan açıklamada, Kurban Vadeli Yem Kampanyasına ilişkin bilgi verilirken, karma hayvan yemlerinin Kurban Bayramı'na kadar faizsiz kredilendirilebileceği belirtildi.

YÜZDE SIFIR FAİZLİ KREDİ VERİLECEK!

Yapılan açıklamalara göre 45 gün boyunca herhangi bir maliyet ödenmeyecek, 12 ay boyunca herhangi bir taksit ödenmesi yapılmayacak. Tarım Kredi Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, "Kampanyamızdan yararlanmak isteyen ve besicilik yapan ortaklarımız, 31 Temmuz 2020'ye kadar ortağı oldukları kooperatife müracaatta bulunabilirler." ifadesini kullandı. Yaşanması muhtemel kurban fiyatlarında artışlardan vatandaşlarımızın hızlı bir şekilde faydalanabilmesi, hayvanların yemlerine kadar önemli bir gelişme yaşanmadıkça herkese kredi fırsatı verilebileceği ifade edildi.

Kurbanlık fiyatları konusunda beklenmedik artışların yaşanması durumunda vatandaşlarımıza sıfır faizli kredi verileceğini ifade eden Tarım Kredi Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, tüm vatandaşlarımıza yüzde sıfır faizli kredi verilebileceği ifade ediliyor. Bu sayede vatandaşlarımızın hem nakit ihtiyaçlarının çözümlenebilmesi hem de kurbanlık fiyatlarının artışının önüne geçilebileceği ifade ediliyor. Kampanyanın, Kurban Bayramı'nı bekleyen küçük ölçekli besiciler için can suyu niteliğinde olduğuna dikkati çeken Poyraz, şunları kaydetti: "Tarım Kredi, ağırlıklı olarak küçük ve orta ölçekli üreticilere yönelik destek vermekte. Üreticilerin özellikle Pandemi süreci sonrasında piyasada yaşanan olumsuzluklardan etkilenmemeleri, Kurban Bayramı'na kadar ihtiyaçlarının aksamadan karşılanabilmesi amacıyla bu kampanyayı düzenledik."

Poyraz, Tarım Kredi'nin çiftçinin yanında olmaya devam edeceğini belirterek, "Amacımız, tarımsal üretimin desteklenmesi suretiyle ortaklarımızın ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmak ve ülke insanının kaliteli ve sağlıklı gıdaya uygun fiyatlarla ulaşımını sağlamak." değerlendirmesinde bulundu.

HERKESE SIFIR FAİZLİ KREDİ

Sadece hayvan besiciliği yapan kişilere değil aynı zamanda tüm vatandaşlarımıza yüzde sıfır faizli kredi imkânı tanındı. Özellikle Ziraat Bankası tarafından geliştirilmiş bu özel kredi fırsatı ile beraber tüm vatandaşlarımızın yüzde sıfır kredi faiz oranları ile beraber ihtiyaç kredisi verilebileceği ifade edilmişti.

YORUM EKLE