TEB 0.95 ile Borç Kapatma Kredisi Vereceğini Duyurdu

TEB 0.95 Faiz oranı ile Borç kapatma kredisi kampanyası başlattı. Bu kredi kampanyası ile tüm banka borçlarınızı tek bir yere aktarabiliyorsunuz. Sizlerde eğer 0.95 faiz oranı ile TEB borç kapatma kredisi almak istiyorsanız banka şubelerine giderek tüm banka borçlarınızı kapatarak tek bir ödeme yapabilirsiniz.

TEB 0.95 ile Borç Kapatma Kredisi Vereceğini Duyurdu

TEB 0.95 Faiz oranı ile Borç kapatma kredisi kampanyası başlattı. Bu kredi kampanyası ile tüm banka borçlarınızı tek bir yere aktarabiliyorsunuz. Sizlerde eğer 0.95 faiz oranı ile TEB borç kapatma kredisi almak istiyorsanız banka şubelerine giderek tüm banka borçlarınızı kapatarak tek bir ödeme yapabilirsiniz.

Diğer bankalardan kullandığınız kredi ve kredi kartı ürünlerinde ödeme konusunda zorluklar yaşıyorsanız TEB bankası size özel borç transfer kredisi kampanyası yaparak en düşük faiz oranları ile kredi imkanı tanımaktadır. Kredi borçları öncelikli olarak alınan bu kredide borç yapacağınız tüm banka kredilerini hesaplayıp size ona göre kredi kullandıracaklardır. 100.000 TL’ye kadar verilen bu kredilerde TEB müşterisi olsanız da olmasanız da bu krediye başvuru yapabiliyorsunuz. Ama eğer bu bankanın müşterisi değilseniz, kredi başvurunuzu yapmadan önce TEB müşterisi olursanız bu faiz oranlarından yararlanacaksınız.

TEB borç kapatma kredisi ile ilgili şimdi sizlere şartları ve başvuru aşamaları hakkında bilgiler verelim.

Kredi Başvurusu İçin Şartlar Nedir?

Borç kapatma kredilerinde mevcut ödediğiniz borçlar için kredi çekersiniz. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler eğer icralık oldularsa bu borçları kapatmak için bu kredileri alamazlar. Zaten kredi başvurusu yaptığınız zaman banka sizin banka şartlarına uygun olup olmadığınıza bakacaktır. Kredi notu düşük olan, kredi sicili kötü olan, devamlı kredilerini gecikmeli ödeyenler bu kredileri alamazlar. Bu sebeple eğer ödemekte zorlandığınız borçlar varsa hepsini birden kapatıp TEB kredisi alabilirsiniz.

TEB kredi ve kredi kartı borçlarınızı hesaplar ve daha sonra sizin gelir belgenize göre limit oluşturur. Bu kredilerde sadece borçlar kapanır. Borcunuzun olduğu bankanın IBAN numarasına TEB tarafından borçlar gönderilir ve ödenir. Sizde borçlar ödendiğine dair kağıt alır ve TEB bankasına verirsiniz. Eğer geliriniz yetmezse kredi başvurusu onaylanmaz. Bankaya giderken gelir belgesi, nüfus cüzdanı ve borçlu olduğunuz bankalardan alınacak kredi ve kredi kartı kapatma rakamları gereklidir. Bazen kredi notunuz yetmezse banka sizden kefil isteyebilir. Başvuru sonrasında bu durumun belli olacağını söylemek istiyoruz.

Borç Kapatma Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu kredi başvuruları SMS veya İnternet üzerinden yapılmaz. Kredi başvurusu için banka şubesine gitmeniz gerekiyor. Eğer SMS veya internet başvurusu yaparsanız sistemin otomatik olmasından dolayı kredi başvurunuz onaylanmayabilir. Çünkü başvurunuz hızlı ve otomatik değerlendirileceği için hemen onay alamayabilirsiniz. Ayrıca bu durum sizin de kredi alacak bile olsanız önünüze engel olabilir. Bu yüzden yukarıda da söylediğimiz gibi evraklarınızı alarak borç kapatma kredisi başvurusunu TEB şubelerinden yapabilirsiniz.

NOT: Kredi notunuz düşükse ve kredi onayı alırsanız faiz oranlarında değişiklik olabilir.

TEB Borç Kapatma Kredisi Ödemesi

Tüm banka borçlarınızı kapattıktan sonra tek bir yere ödeme yapacaksanız bu sizi rahatlatabilir. Kredi aldığınız zaman 60 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturabilirsiniz. Buna göre aşağıdaki tabloya bakarak aylık ne kadar ödeyeceğinizi hesaplayabilirsiniz. Verilen tabloda faiz oranı %0.95 üzerinden hesaplanmıştır.

Kredi Tutarı

Aylık Vade

Taksit Tutarı

Faiz Oranı

10.000 TL

60 Ay

231 TL

%0.95

20.000 TL

60 Ay

462 TL

%0.95

30.000 TL

60 Ay

693 TL

%0.95

Borç Kapatma Kredisi Avantajlı mı?

Borç kapatma kredisi avantajlıdır. Çünkü bütün banka borçlarınızı tek bir yere toplarsınız ve ödemenizi azaltırsınız. Eğer gerçekten kredi ödemelerinde zorlanıyorsanız bu transfer kredisini yapmanız gerekiyor. Hem limitleriniz dolu gözükür hem de kredi notunuzu düşürür. Bu sebeple sicilinizin bozulmasını istemiyorsanız borç kapatma kredileri avantajlıdır. Bu krediler sadece ihtiyaç kredisi ve kredi kartları için geçerlidir. Konut kredisi ve taşıt kredisi için bu kredileri alamazsınız. O krediler yapılandırma yapılmaktadır.

YORUM EKLE