Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

20 Kasım 2020 Cuma 17:25:52

TEB 3 ay ertemeli ödeme fırsatı ile 10 bin TL kredi fırsatı !

Pandemi döneminin başlaması vatandaşlar ekonomik olara büyük zorluklar yaşamaya başladı. Acil nakit desteğine ihtiyacı olan vatandaşlar kredi fırsatlarını araştırmaya başladı. TEB bankasından müjdeli bir haber geldi ! TEB bankası 3 ay vade ile 10 bin TL kredi desteği sunuyor. Ödemeye 3 ay sonra başlayabileceğiniz kredi imkanını kaçırmayın.

Ekonomik açıdan zorlukların yaşandığı bu süreçte banakalar vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Sundukları imkanlar ve ödeme kolaylıkları ile vatandaşların zor günlerinde yanında olmaya devam ediyor. Hem devlet bankaları hem özel bankalar çeşitli kampanyalar ile müşterilerine kredi vermeye devam ediyor. İsteyene düşük taksitlerle kredi verirlerken isteyene yüksek tutarlarda nakit desteği ile kredi imkanı sunuyor.

TEB’in yeni kredisini kaçırmayın. TEB, 3 ay vadeli 10 bin TL kredi imkanını yayınladı. 3 ay sonra ödemeye başlayacağınız krediye başvurmak çok kolay.

TEB, yüzde 1,25’den başlayan faiz oranı ile 3 Ay Ertelemeli ‘CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ ne başvurduğunuzda hemen cevap alabiliyorsunuz. Banka kredi başvurunuzu onaylandığı zaman bankaya gitmeden telefonunuzla tek tıkla hesabına aktarabiliyorsunuz.

Yüzde 1,25 faiz oranını kullanabilmek için Findeks Kredi Notu 1.850 ve üzerinde olması gerekiyor. Findeks Kredi Notu 1,850’nin üzerinde olan müşterilerine 36 aya kadar geçerlidir.

TEB ihtiyaç kredisine en az 1.000 TL, en fazla ise 50.000 TL olacak şekilde 3 aydan başlayıp 36 aya varan vadelerle başvurabilirsiniz.

Sigorta masrafı müşteriden alınacaktır. Sigorta masrafı da müşterinin yaşına, kredi tutarı ve faiz oranına göre değişiklik gösterir. Sigorta masrafı hesaplamaya dahil edilmemiştir.

Kredi faiz oranları da müşteriden müşteriye göre değişiklik gösterebilir. Aşağıda tabloda bulunan en düşük faiz oranıdır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı