TOBB KOBİ KGF 25 BİN TL Destek Başvurusu Başladı!

Esnaf destek kredileri önce Halkbank sonra ise TOBB ve Denizbank ile beraber akın akın geliyor. Başta tüm esnafı kalkındırma hareketi olarak başlayan operasyon şimdilerde hemen hemen her özel bankanın gerçekleştirebileceği bir operasyon haline geldi. Başta Halkbank ile başlayan devletin ‘Esnaf Kalkındırma Paketi’ büyük ilgi gördü. Son 3 gün içerisinde sadece dijital kanallardan yapılan başvuru sayısı 235 bin esnaftır

TOBB KOBİ KGF 25 BİN TL Destek Başvurusu Başladı!

Esnaf destek kredileri önce Halkbank sonra ise TOBB ve Denizbank ile beraber akın akın geliyor. Başta tüm esnafı kalkındırma hareketi olarak başlayan operasyon şimdilerde hemen hemen her özel bankanın gerçekleştirebileceği bir operasyon haline geldi. Başta Halkbank ile başlayan devletin ‘Esnaf Kalkındırma Paketi’ büyük ilgi gördü. Son 3 gün içerisinde sadece dijital kanallardan yapılan başvuru sayısı 235 bin esnaftır. Bu nedenle TOBB KOBİ KGF ve Denizbank işbirliği ile yeni bir kredi operasyonu başlatıldı. Denizbank ve TOBB KOBİ Nefes Kredisine kimler başvurabilecek? Başvuru şartları nelerdir? 6 ve 8 ay ertelemeli kredi başvurusu nereden yapılacak? Tüm detaylar haberimizde…

ESNAF KREDİSİ NEDİR?

TOBB ve Denizbank aracılığı ile başlatılmış bu programla beraber tüm esnafların kalkındırılabilmesi için destek kredileri verilecek. Yıllık yüzde 7,5 faiz ve 6 ile 8 ay ertelemeli olacak. Nefes kredisinin toplam vadesi ise 12 ay olabilecek. Bu bağlamda hem düşük faizli kredi olacak yüzde 0,62 faiz ile kredi alınmış olacak hem de hızlı ödemelerle hemen borç kapatılabilecek.

DENİZBANK VE TOB NEFES KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Denizbank’tan yapılan yazılı açıklama itibari ile Denizbank’ın tüm ticari, kurumsal ve KOBİ segmentine sahip olan işletmeler bu krediden faydalanabilecek. İşletme TOBB üyesi, Ticaret Odası, Sanayi Odası, Deniz Ticaret Odası ya da Ticaret Borsası üyesi olması gerekiyor. Herhangi bir odanın üyesi olmak tek şarttır. Bunlardan herhangi birine üye olan işletmelerin Denizbank ve TOBB işbirliği ile verilen Nefes destek kredisi başvuruları onaylanacak.

DENİZBANK NEFES KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Nefes destek kredisi başvurusu yapabilmek için öncelikle Denizbank şubelerini tercih etmeniz çok daha makul kabul edilecektir. Ancak ekstra olarak Denizbank Nefes Kredi Destek hattı olan 0212 355 10 55 numaralı telefonu arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Kredi başvurusu için yüzde 80 KGF garantisi verilirken kampanya kapsamında yıllık faiz oranı yüzde 7,5 olarak uygulanacak. 2020 yılında anapara ve faiz ödemesiz seçenekleri sunulurken 2021 yılında aylık eşit taksit ödemeli 12 ay vadeli kredi desteği sağlanacak.

YORUM EKLE