Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

14 Kasım 2020 Cumartesi 22:43:05

Son Güncelleme: 14/11/2020 22:43:29

Tüm Vatandaşlara Son Kez 1500 TL Yardım Yapılacak! Resmen Onaylandı

Türkiye’de Korona virüs son raddeye kadar geldi, neredeyse artık yok denecek kadar az vaka oluyor. Ülkemiz Korona virüs ile olan mücadelesinde galip geldi, kayıplarımız oldu, eksiklerimiz oldu ama ülkemiz bu Korona virüsü yendi. İşte bu sevinç ile beraber Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’tan gelen son dakika açıklaması ile beraber her başvuru yapana son bir defa 1,500 TL Pandemi sosyal destek ödemesi yapılacak. Bundan böyle tüm vatandaşlarımız bu yardımdan faydalanabilecek.

Türkiye’de Korona virüs son raddeye kadar geldi, neredeyse artık yok denecek kadar az vaka oluyor. Ülkemiz Korona virüs ile olan mücadelesinde galip geldi, kayıplarımız oldu, eksiklerimiz oldu ama ülkemiz bu Korona virüsü yendi. İşte bu sevinç ile beraber Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’tan gelen son dakika açıklaması ile beraber her başvuru yapana son bir defa 1,500 TL Pandemi sosyal destek ödemesi yapılacak. Bundan böyle tüm vatandaşlarımız bu yardımdan faydalanabilecek. Vatandaşlarımız arasında herhangi bir kıstas belirleme olmayacak, bu nedenle öncelikli başvuru yapanlar daha şanslı olacak. Hemen başvuru yapın, işte tüm detaylar…

Korona virüs Çin’in Wuhan kentinde başladığı günden bu yana hem ülkemizde hem dünyada ciddi etkiler bıraktı. Özellikle sağlık açısından gerçekten çok düşük hizmetlere sahip olan Avrupa ülkelerinde neredeyse hastane sistemleri battı. Böylesine önemli bir günde dahi yalnız olan Türkiye ise ciddi bir yatırım ile bu Korona virüs Pandemisinden çok rahat bir şekilde sıyrıldı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ise Korona virüsten kurtulmamızın nazarında milyonlarca vatandaşımıza 1,500 TL ödeme yapılacağını duyurdu. Bundan böyle son defa 1,500 TL Pandemi sosyal destek ödemesi yapılacağı ve bu başvurular esnasında geliri olan, geliri olmayan, çalışan veya çalışmayan ayırt edilmeden hemen parası verilecek. Bu sayede ülkemizde yeniden ekonomi düzelmiş olacak. Vatandaşlarımızın büyük bir çoğunluğunun bu maddi yardımlardan faydalanabileceği ifade edildi. Eğer siz de ihtiyaç sahibi iseniz hemen 1,500 TL Pandemi sosyal destek ödemesine başvuru yapabilir ve hemen faydalanabilirsiniz.

KİMLERE 1,500 TL MADDİ DESTEK VERİLECEK!

5 bin TL gelirin altında olan tüm vatandaşlarımıza 1500 TL maddi destek sağlanacak. Korona virüsün ülkemizdeki etkisinin azalmasının nazarında milyonlarca vatandaşımıza 1,500 TL maddi destek sağlanacak. Bundan böyle son defa yapılacak olan yardım ile alakalı milyonlarca vatandaşın merak ettiği sorular artık bitecek. Artık devletimiz ve milletimiz rahat bir nefes alabilecek. Bundan önceki tüm günlerde Korona virüs ile sağlam bir mücadele verildiği için hem ülkece hem milletçe çok ciddi bir şekilde yorulma olmuştu. Devletimiz ciddi bir efor göstererek, sokağa çıkma yasakları getirerek, ilgili mevzuat gereğince çeşitli işletmelerin faaliyetlerini ya tamamen durdurarak ya da kısıtlayarak zaten zor bir sınav verdi. Ayrıca yapılan çalışmalar sonucunda 5,5 milyon vatandaşa 1,000 TL Pandemi sosyal destek ödemesi, 7 milyon vatandaşa 10 bin TL bireysel temel ihtiyaç kredisi, 2 milyon vatandaşa kısa çalışma ödeneği, 4 milyon vatandaşa işsizlik ödeneği sağlamıştı. İşte bu derece zorlu sınavların üstesinden gelen ve gelmeye devam eden devletimize karşı bir teşekkür de biz edelim…

1,500 TL PANDEMİ YARDIMI İÇİN NASIL BAŞVURU YAPILIR?

1,500 TL Pandemi sosyal destek ödemesinden faydalanabilmek için öncelikle başvuruların açılması bekleniyor. Eğer başvuru yapacak ve takip edecekseniz web sitemizi takip edin. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk konuyla ilgili açıklamaları ve nasıl başvuru yapılacağını belirttiği an web sitemizde yayınlanmış olacak.

Devamını Oku
1 Yorum

1 Yorum

    Bir cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    En Çok Okunanlar

    Güncel Haberler

    Yukarı