Tüm Vatandaşların Kredi Kartı Borçları, Kredileri ve Fatura Ödemeleri ile Aylık Masrafları Ödenecek

Son Dakika Tüm vatandaşlara müjdeli haber. Corona Virüs tedbirleri nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Berat Albayrak açıklama yapacak. Hükümete yakınlığıyla bilinen Rasim Ozan Kütahyalı'nın duyurduğu haberde tüm vatandaşların tüm borçları ödenecek ve geçim derdi akıllarda olmayacak.

Tüm Vatandaşların Kredi Kartı Borçları, Kredileri ve Fatura Ödemeleri ile Aylık Masrafları Ödenecek

Son Dakika Tüm vatandaşlara müjdeli haber. Corona Virüs tedbirleri nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Berat Albayrak açıklama yapacak. Hükümete yakınlığıyla bilinen Rasim Ozan Kütahyalı'nın duyurduğu haberde tüm vatandaşların tüm borçları ödenecek ve geçim derdi akıllarda olmayacak.

Erdoğan Sokağa Çıkma Yasağı öncesi açıklayacak!

Erdoğan bugün 22:00 itibariyle tedbirleri açıklayacak. Sokağa Çıkma yasağı Pazartesi gününü bulabileceği öğrenilirken tüm vatandaşların Kredi Kartı Borçları, Kredileri ve Fatura Ödemeleri ile Aylık Masrafları karşılanacağı öğrenildi.

Rasim Ozan Kütahyalı Twitter'dan duyurmuştu!

Hükümete yakınlığıyla bilinen Rasim Ozan Kütahyalı, Corona Virüs nedeniyle alınacak tedbir ve önlemleri açıklıyor. Rasim Ozan Kütahyalı Twitter'dan yaptığı açıklamada " Tüm yurttaşlarımız borçları, kredileri, ödemeleri, faturaları, aylık masrafları,maaşları yani kısacası para ve geçim konusunda rahat olsun. O konuda herkesi rahatlatacak mükemmel tedbirler tasarlanıyor. Başkan Erdoğan ve Berat Albayrak bunları açıklayacak. O noktada huzurlu olun." açıklaması yaptı.

Sözlerine, Coronavirüs işi ülkemizde de ciddileşiyor. Ben de yanıldığımı itiraf ediyorum. Çok yanıldım. Salgının yayılmaması için zaruret harici evden asla çıkılmaması gerekir. Ligler zaten ertelendi bile. Futbolu konuşmak zamanı değil. Ulusal bütünlük vaktidir. İddia ediyorum ülkemizde Kovid-19’dan kimse ölmeyecek demiştim. O noktada da yanıldığımı şimdiden itiraf ediyorum. Kontrollü bir sokağa çıkma yasağı ilanı da gelebilir. Çünkü öbür türlü sosyal mesafeyi sağlamak mümkün değil. Mal ve ilaç noktasında hiç sorun yok. Paniğe gerek yok diyerek devam eden Kütahyalı "Tüm yurttaşlarımız borçları, kredileri, ödemeleri, faturaları, aylık masrafları,maaşları yani kısacası para ve geçim konusunda rahat olsun. O konuda herkesi rahatlatacak mükemmel tedbirler tasarlanıyor. Başkan Erdoğan ve Berat Albayrak bunları açıklayacak. O noktada huzurlu olun." açıklaması yaptı.

Erdoğan ve Albayrak açıklayacak!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve Berat Albayrak, bu hafta içinde Kredi ve Kredi Kartı borçları, Kart ödemeleri, Elektrik faturası, Doğalgaz Faturası ve Su Faturası, Aylık masraflar ve maaşlarla ilgili açıklama yapacaklar. ilan365 olarak sizler için neler olacağıını derledik.

Bankalarla işi olanlar 2 Ay Erteleme geliyor!

İlk olarak öğrendiğmiiz bilgiye göre Bankalarla işi olanlara 2 ay erteleme gelecek. Tüm Kredi Kartları, Taşıt Kredisi, Konut Kredisi ve İhtiyaç kredisi ödemeleri 2 ay süreyle ertelenecek. Berat Albayrak ve Recep Tayyip Erdoğan, tüm bankalarla görüşerek 2 ay süreyle borç erteleme işi onayını aldı. 

Faturalar 2 ay ödeyemeyenlerde kesinti olmayacak!

İkinci olarak futalar kısmı. Tüm Faturalarda 2 ay ödeyebilenler ödeyecek ancak ödeyemeyenlerde 2 ay kesinti olmayacak. Elektrik Faturası, Su Faturası, Telefon faturası ve Doğalgaz faturasında 2 ay süreyle ödemeyenler için kesinti yapılmayacak. Daha sonra ödemelerde 2 aylık süre bölünerek alınacak. 

Sokağa Çıkma Yasağı ve İşe Gidememe olursa!

En büyük sorunlardan biri dışarı çıkma yasağı gelirse maaşlar ne olacak. Çalışanlar işe gitmezsa maaşlar nasıl ödenecek sorusu için yanıt, araştırmalarımız sonucu İşverene çok kolay bir çözüm getirilecek ve Devlet İşverene maaşları ödemesi konusunda yardım edecek.

Şimdi gözler bu konunun hafta içi hangi gün açıklanacağına çevrildi!

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2020, 21:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Usta ogretici
Usta ogretici - 3 hafta Önce

Ben halk eğitimde usta ogretici olarak görev yapıyorum zaten üç kuruş para kazanıp geçinmeye çalışırken şimdi tatil ilan edildi ve ödeme yapılmayacağı duyuruldu. Bundan başka gelirim yok şimdi odemelerimi ve geçimimi nasıl yapacağımı da söyleyebilirler mi yetkililer.
Virüsten ölmezsek açlıktan ölucez sanırım.
Bu virüs salgını bizim suçumuz değil.bakmak zorunda olduğumuz çocuğumuz var.
Lütfen zaten devlet bizi maaş konusunda hiç düşünmüyor hiç değilse üç kuruşunuzu da elimizden alıp bizi tamamen mağdur etmesin.
Kadrolu öğretmenlerin işini yapmamıza rağmen onlar maaşlarını alırken bizler neden hiç birşey hak edemiyoruz.
Umarım bir yetkili sesimi duyar ve elini vicdanına koyar hem bu salgın tatili için hemde Allahın izniyle kurtulunca bu illetten sonraki çalışmalarımız için bize gereken düzenlemeyi yapar.
Sayın başkanımın insafına bırakıyorum.
Saygılarımla.

Bircan çoşkon
Bircan çoşkon - 3 hafta Önce

İyide sadece Kütahya mı yararlanacak bundan eşim çalışmazsa borçlar ödeyemessek biz aç kalırız bizi geç çocuklarım aç kalır bende hastayım onların aç kalmasına dayanamam ölürüm

ahmet divan
ahmet divan - 3 hafta Önce

bunlsri yaparlarsa Allah razi olsun

İlhan Ak
İlhan Ak - 3 hafta Önce

Mükemmel Allahu Teala devletimizi devlet büyüklerimizi korusun

İhsan yakut
İhsan yakut - 3 hafta Önce

Sayın başbakanım tek kelimeyle Allah sizleri başımızdan eksik etmesin selamlar

Süleyman  cakmak
Süleyman cakmak - 3 hafta Önce

Emekliyim yetmiyor engelliyim is arıyorum

Orhan çetinkaya
Orhan çetinkaya - 6 gün Önce

Kırediler 3 ay ertelenecek diyorlar Bugün akbank müşteri hizmetlerini aradım ertelemek için faiz istediler

Murat pirvelioglu
Murat pirvelioglu - 1 hafta Önce

İşsizler ne yapacak herkesin ailesi var devlet bunlara da çare bulmalı