Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

28 Temmuz 2020 Salı 21:45:44

Vakıfbank sıfır faizli 10 bin TL ihtiyaç kredisi verecek! Hemen başvuru yapın!

Vakıfbank’ın başlatmış olduğu bu efsanevi kredi paketi ile beraber ihtiyaç sahiplerinin tamamına yakınının sıfır faizli ihtiyaç kredisi kullanabilme fırsatı olacak. Vatandaşlarımızın ekonomik olarak zor günler geçirdiği bir dönemde sıfır faizli olarak başlatılan bu ihtiyaç kredisi paketi sayesinde on binlerce kişi sıfır faizli ihtiyaç kredisi kullanabilecek. Vakıfbank, geliştirmiş olduğu bu kredi paketini herkese açık bir şekilde başvuru almak yerine sadece asgari ücretlilere özel olarak geliştirdi.

Vakıfbank’ın başlatmış olduğu bu efsanevi kredi paketi ile beraber ihtiyaç sahiplerinin tamamına yakınının sıfır faizli ihtiyaç kredisi kullanabilme fırsatı olacak. Vatandaşlarımızın ekonomik olarak zor günler geçirdiği bir dönemde sıfır faizli olarak başlatılan bu ihtiyaç kredisi paketi sayesinde on binlerce kişi sıfır faizli ihtiyaç kredisi kullanabilecek. Vakıfbank, geliştirmiş olduğu bu kredi paketini herkese açık bir şekilde başvuru almak yerine sadece asgari ücretlilere özel olarak geliştirdi. Geliştirilen bu ihtiyaç kredisi paketi ile beraber vatandaşlarımızın gönül rahatlığı ile ihtiyaç kredisi kullanarak en temel ihtiyaçlarını dahi karşılayabilecekleri bilinen bir gerçek. Eğer sizin de ihtiyaç kredisi paketine ihtiyacınız var ise hemen bu ihtiyaç kredisi paketine gerekli başvuruları yaparak sıfır faizli ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz. Yapacağınız kısa bir başvuru sonrasında hemen yararlanabileceğiniz sıfır faizli ihtiyaç kredisi paketinde ekstra olarak gelir belgesi ibraz edilmesi gerekiyor.

Gelir belgesi ibraz etmeyen vatandaşlarımızın ise bu kredi paketi fırsatından yararlanabilmesi pek olası görünmüyor. 10 bin TL 12 ay, 24 ay, 36 ay, 48 ay ve 60 ay vadeli sıfır faizli ihtiyaç kredisi paketi fırsatından faydalanabilmek için hemen aşağıdaki paket ayrıntılarını inceleyerek ayrıntılı bilgi edinebilir ve hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

VAKIFBANK 12 AY VADE 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TÜM AYRINTILARI

Vakıfbank kapsamında 12 ay vade 10 bin TL ihtiyaç kredisi için hemen kısa bir başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken hemen 12 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisine başvuru yapmak olacak.

 • AYLIK ÖDEMENİZ (TL): 833 TL
 • TOPLAM GERİ ÖDEMENİZ (TL): 10 bin TL
 • FAİZ ORANI: %0

VAKIFBANK 24 AY VADE 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TÜM AYRINTILARI

Vakıfbank kapsamında 24 ay vade 10 bin TL ihtiyaç kredisi için hemen kısa bir başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken hemen 24 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisine başvuru yapmak olacak.

 • AYLIK ÖDEMENİZ (TL): 416 TL
 • TOPLAM GERİ ÖDEMENİZ (TL): 10 bin TL
 • FAİZ ORANI: %0

VAKIFBANK 36 AY VADE 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TÜM AYRINTILARI

Vakıfbank kapsamında 36 ay vade 10 bin TL ihtiyaç kredisi için hemen kısa bir başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken hemen 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisine başvuru yapmak olacak.

 • AYLIK ÖDEMENİZ (TL): 277 TL
 • TOPLAM GERİ ÖDEMENİZ (TL): 10 bin TL
 • FAİZ ORANI: %0

VAKIFBANK 48 AY VADE 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TÜM AYRINTILARI

Vakıfbank kapsamında 48 ay vade 10 bin TL ihtiyaç kredisi için hemen kısa bir başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken hemen 48 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisine başvuru yapmak olacak.

 • AYLIK ÖDEMENİZ (TL): 208 TL
 • TOPLAM GERİ ÖDEMENİZ (TL): 10 bin TL
 • FAİZ ORANI: %0

VAKIFBANK 60 AY VADE 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TÜM AYRINTILARI

Vakıfbank kapsamında 60 ay vade 10 bin TL ihtiyaç kredisi için hemen kısa bir başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken hemen 60 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisine başvuru yapmak olacak.

 • AYLIK ÖDEMENİZ (TL): 166 TL
 • TOPLAM GERİ ÖDEMENİZ (TL): 10 bin TL
 • FAİZ ORANI: %0

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı