Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

24 Temmuz 2020 Cuma 17:23:48

Ziraat, Bakıfbank ve Halkbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Duyurusu Rekor Kırıyor

Kamu Bankalarından 3 ay ertelemeli bayram kredisi kampanyası başladı. Sizde bayram ihtiyaçlarınız için kredi başvurusu yapacaksanız, kamu bankalarından 3 ay ertelemeli kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır, kredi almak için bankaların şartları nelerdir yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Kamu Bankalarından 3 ay ertelemeli bayram kredisi kampanyası başladı. Sizde bayram ihtiyaçlarınız için kredi başvurusu yapacaksanız, kamu bankalarından 3 ay ertelemeli kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır, kredi almak için bankaların şartları nelerdir yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Bayram kredisi, kamu bankaların her Ramazan ve Kurban Bayramından 1 ay önce yaptıkları bir kredi kampanyasıdır. Kurban bayramı da yaklaşırken, bu bayram için para ihtiyacı olacak olan kişilere banka hemen kredi imkanı vermektedir. Bayram kredisi başvurusu yaptığınızda bu kamu bankaları sizin kredi alıp alamayacağınızı sorgulayacaklardır. Kredi onayı alabilmeniz için bankaların kredi verme politikalarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Kamu bankaları diğer bankalara nazaran daha sert kurallara ihtiyaç duyan bankalardır. Özellikle bir gelir belgenizin olması ve en az 6 aylık bir sigortanızın olması gerekmektedir.

Şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız bu bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Şimdi sizlere bankaların başvuru aşamaları hakkında bilgiler vereceğiz.

Ziraat Bankası 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden 3 ay ertelemeli bayram kredisi başvurusu için öncelikle bankanın şubelerine gitmeniz gerekmektedir. Ziraat Bankası şubelerine gittiğinizde gelir belgeniz ve kimliğinizi götürerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. En az 6 aylık sigortası olan kişiler ve kredi notunda sıkıntı olmayanlar bayram kredisi için 100.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirler. Ödeme gücünüze göre bir limit oluşacak ve bu limite göre kredi kullandırılacaktır. Banka 60 ay vadeye kadar sizlere kredi kullandırmaktadır.

Alacağınız bayram kredisi ertelemeli olduğu için bayram sonrasında ödemeye başlayacaksınız. Eğer emekliyseniz bu bankadan emekli maaşı almanız şarttır. Maaşınızı internet üzerinden veya SGK kurumlarından hemen taşımasını yaptıktan sonra kredi kullanmak için başvuru yapabilirsiniz. 

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Başvurusu

Vakıfbank kamu bankası olmasından dolayı, ihtiyaç kredilerinde şartlara uygun olan müşterilere uygun faizlerle kredi kullandırmaktadır. En fazla vade yapacağınız sayı bu  bankada 60 olarak bilinmektedir. Vakıfbank üzerinden kredi başvurusu sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Kredi başvurusu yaptığınızda maaşınızın 15 katına kadar kredi kullanabilirsiniz. Bayram kredileri bankanın o günkü ihtiyaç kredisi faizleri kadardır. Sizlerde bu bankadan kolay bir kredi başvurusu yaparak 3 ay ertelemeli bayram kredisi kullanabilirsiniz. Bu bankadan maaş alıyorsanız maaşının 22 katına kadar kredi alabiliyorsunuz.

Halkbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Kampanyası

Bir diğer kamu bankası olan Halkbank’ta müşterilerine uygun faizlerle kurban bayramı kredisi vermektedir. Başvuru banka şubesinden evraklarınız ile veya bu bankadan maaş alıyorsanız 15.000 TL’ye kadar internet bankacılığından yapılmaktadır. Banka şubesine gittiğinizde ihtiyaç kredisi olarak 100.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Alacağınız bu kredilerde banka 60 ay vade ile işlem yapacaktır. Kredi başvurusu yaptığınızda  banka değerlendirmeyi hızlı bir şekilde yapacak ve size hemen kredinizi kullandıracaktır.

Sizlere bu yazımızda 3 ay ertelemeli bayram kredisi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Bu bankalardan sizlerde kolay bir şekilde kredi alabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı