Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

1 Ocak 2021 Cuma 01:38:16

Ziraat Bankası 25000 TL ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası başladı

Ziraat Bankası 25000 TL ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Sizlerde Ziraat Bankası üzerinden 25 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, onaylanan kredinizi aynı gün içerisinde şubelerden veya internet bankacılığı üzerinden kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası 25000 TL kredi başvuru şartları ve kredi başvuru aşamaları hakkında bilgileri yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası 25000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan kişiler hızlı bir şekilde onay alabileceklerdir. Özellikle devlet bankası olmasından dolayı daha çok müşterinin tercih ettiği bir banka olan Ziraat Bankası kredi başvurusu yapacak olan kişilerin anında onay alabilecekleri bankaların başında gelmektedir. Ziraat Bankası üzerinden 25 bin TL’ye kadar kredi kullanmak istiyorsanız ilk olarak kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Eğer kredi notunuz da sıkıntı varsa emekli olmanız durumunda bu bankadan kredi alabilirsiniz. Bankalardan icralık ve kara listede olan kişiler ise maalesef onay olamazlar. Bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız Ziraat Bankası 25000 TL kredi başvurusu yapabili,  36 ay vadeye kadar alacağınız kredilerde ilk 3 taksitini de ertelemeli olarak yapabiliyorsunuz. İşte sizlere kredi hakkında bilgiler.

Ziraat Bankası 25 bin TL 3 ay ertelemeli kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası 25000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu banka şubelerinden hızlı bir şekildeyapılıyor. Kimlik belgenizi bankaya verdikten sonra 36 ay vadeye kadar krediniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ziraat Bankası 25000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler banka şubelerinden yaptıkları başvurularda şube onayında bu krediyi kullanırlar. Emekli olan kişiler emekli maaşlarına Ziraat Bankası’na taşırsa 25000 TL ve üzerinde de kredi kullanabiliyor. Emekli maaşınızı taşımak istemiyorsanız banka sizlere onay vermez. ,

Çalışan kişilerin ise en az 6 aydır aynı iş yerinde sigortalı olması durumunda 25000 TL kredi kullanacağını söyleyebiliriz. Özellikle kredi notu sıfır olan ve daha önce hiçbir banka çalışması olmayan kişiler kredilerini Ziraat Bankası şubelerinde kimlikleriyle kullanabilirler. Sadece çalışma durumunuzun 6 ay olması yeterlidir. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin devlet memuru olması durumunda da sadece kimlikleri ile birlikte Ziraat Bankası şubelerine giderek bu krediye alabileceğini söyleyebiliriz.

Ziraat Bankası online 25000 TL kredi nasıl alınır?

25000 TL kredi kullanmak isteyen kişiler banka şubelerine gitmeden işlem yapmak istiyorsa bu bankada bir hesabı olması ve hesabına bağlı olarak bir internet bankacılığı şifresi alması gerekmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler 25000 TL ihtiyaç kredisi başvurularını internet bankacılığı veya mobil uygulama üzerinden yaptıklarında hemen kredi sonucunu alırlar.

Kredi sonucu uygun olan kişilerde bu krediyi hemen hesaplarına atabilmektedirler. Ziraat Bankası genellikle kendi bankasından maaş alan müşterilere internet kredilerinde öncelik tanımaktadır. Kredi başvurusu yaptığınızda internet üzerinden alacağınız onayları da daha düşük faizler ve masrafsız Kredi seçeneklerinden de yararlanırsınız. Banka ayrıca maaş müşterilerine konut ve taşıt kredisi de uygun faizler ile vermektedir.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı