Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

21 Mayıs 2020 Perşembe 15:29:52

Ziraat Bankasından 6 Ay Geri Ödemesiz 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi! İnternetten Başvurular Başladı

Ziraat Bankası, Koronavirüs'ün ekonomik etkileriyle mücadele kapsamında 6 Ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Ziraat Bankası'ndan 10 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli, 6 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi için başvurular başladı. Belli başlı şartları taşıyan vatandaşların yararlanabileceği Ziraat Bankası 6 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi için başvurular, Koronavirüs salgını nedeniyle banka şubelerinden değil online ortamdan gerçekleştirilebiliyor. Ziraat Bankası resmi internet sitesinden online ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Detayları bu haberimizde sizler için hazırladık…

Ziraat Bankası, Koronavirüs’ün ekonomik etkileriyle mücadele kapsamında 6 Ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Ziraat Bankası’ndan 10 bin TL’ye kadar 36 ay vadeli, 6 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi için başvurular başladı. Belli başlı şartları taşıyan vatandaşların yararlanabileceği Ziraat Bankası 6 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi için başvurular, Koronavirüs salgını nedeniyle banka şubelerinden değil online ortamdan gerçekleştirilebiliyor. Ziraat Bankası resmi internet sitesinden online ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Detayları bu haberimizde sizler için hazırladık…

Ziraat Bankası, Koronavirüsle mücadele kapsamında, 6 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredilerini duyurdu. Ziraat Bankası tarafından, hanehalkı geliri 5 bin TL’nin altında olan vatandaşlara, 6 ay geri ödemesiz, 36 aya kadar vadeli, 10 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verilmektedir. Çok sayıda vatandaş da koronavirüs salgını sürecinde ihtiyaçlarını karşılamak adına Ziraat Bankası ihtiyaç kredisine başvurmaktadır. Peki Ziraat Bankası 6 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi için başvurular nasıl yapılır? İnternetten – online İhtiyaç kredisi başvuruları başladı! Detayları bu haberimizde sizler için hazırladık.

ZİRAAT BANKASI’NDAN %0.49 FAİZLE 6 AY GERİ ÖDEMESİZ İHTİYAÇ KREDİSİ

Ziraat Bankası, Koronavirüsle mücadele kapsamında elini taşın altına koyuyor ve vatandaşlara %0,49 faiz oranıyla 6 ay geri ödemesiz, 10 bin TL’ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketlerini sunuyor. Hanehalkı geliri 5 bin TL’nin altında olan vatandaşlar, Ziraat Bankası’nın bu uygun ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanabiliyor. 10 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvuruları Koronavirüs salgını nedeniyle şubeler yerine internetten – online ortamda da gerçekleştirilebiliyor. 

Kredi ödemeleri, 6 ay ödemesiz 30 ay vade ile gerçekleştirilebiliyor. Peki aylık taksit tutarı nedir? 5 bin, 7.500 TL ve 10 Bin TL kredi çeken bir vatandaş ne kadar geri ödeme yapacak? 

– 10 bin TL kredinin 30 aylık vadeli geri ödemelerinde aylık taksit tutarı 376 TL. 
– 7 bin 500 bin TL kredinin 30 aylık vadeli geri ödemelerinde aylık taksit tutarı 282 TL. 
– 5 bin TL kredinin 30 aylık vadeli geri ödemelerinde aylık taksit tutarı 188 TL. 

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİNE BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası 6 ay geri ödemesiz uygun vade ve faiz oranlı ihtiyaç kredisi için başvurular, T.C Kimlik Numaraları ile Ziraat Bankası resmi internet sitesinden yapılmaktadır. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvuru ekranına giriş yaptıktan sonra sizden kredi tutarı, taksit ödeme gün başlangıcı, hane halkı gelir bilgisi, medeni durum ve bakmakla yükümlü çocuk sayısı bilgileri istenmektedir. Bu bilgilerle başvuruda bulunduktan sonra Ziraat Bankası’nın onay süreci bekleniyor. Banka tarafından kredi talebiniz onaylanırsa hesabınıza kredi tutarı yatırılmaktadır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı