Türkiye bu görüntüleri konuşuyor! Türkiye ayağa kaldıran görüntülerde Fırat Delikanlı isimli bir kişi, LGBT ve Eşçinsel olan iki kişiyi öldürüseyi dövüp görüntüleri sosyal medyada paylaşması sonrası Türkiye ayağa kalktı! Peki Engin Elekçi Fırat Delikanlı

Türkiye bu görüntüleri konuşuyor! Türkiye ayağa kaldıran görüntülerde Fırat Delikanlı isimli bir kişi, LGBT ve Eşçinsel olan iki kişiyi öldürüseyi dövüp görüntüleri sosyal medyada paylaşması sonrası Türkiye ayağa kalktı! Peki Engin Elekçi Fırat Delikanlı olayı nedir? Fırat Delikanlı tutuklandı mı?

Engin Elekçi kimdir? Fırat Delikanlı Engin Elekçi olayı ne?

Engin Elekçi, işitme engelli bir birey. Fırat Delikanlı tarafından LGBT ve Eşçinsel olduğu için öldüresiye dövülerek gündeme geldi. Engin Elekçi gibi bir kişi daha Fırat Delikanlı tarafından öldüresiye dövüldü! Fırat Delikanlı tutuklandı mı sorusu cevap arıyor!

Fırat Delikanlı tutuklandı mı?

Tüm Türkiye ayağa kaldıran görüntülerde başta Gülben Ergen olmak üzere tüm ünlülerden destek yağıyor. Sosyal medya Fırat Delikanlı tutuklansın diyerek kampanya düzenliyor. ancak henüz Fırat Delikanlı tutuklanmadığı öğrenildi. Gerçek adı Fırat Delikanlı olmadığı ortaya çıktı.

Fırat Delikanlı kimdir?

Gerçek adının Fırat Kaya olduğu öğrenilen, kişi Aydın'da yaşıyor! Fırat Kaya ismini kullanmayıp sosyal meydada Fırat Delikanlı ismini taşıyor. Ara sıra müzikte yapsa da onu Aydın'da tanıyan herkes defalarca LGBT ve Eşçinsel bireyleri dövdüğüyle tanıyor.

Öldüresiye dövüp sosyal medyada paylaştı!Engin Elekçi isimli bir bireyi dövüp sosyal medyadan bu görüntüleri paylaştı! Ancak Fırat Delikanlı tek vukuatı bu değil.

İşkencesi Fırat Delikanlı kız arkadaşını da hastanelik etmiş!