Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı tarafından son dakika gelişmeler gündemimizde ki yerini almasının hemen ardından dikkatleri üzerine çekmektedir. On binlerce vatandaşımızı yakından ilgilendiren bu son dakika gelişmeler ile berab

Gözden kaçırmayın

En Sonunda Kürsüden de Söylendi: "Ülke Elden Gidiyor!" Ve CHP Halka İndi... En Sonunda Kürsüden de Söylendi: "Ülke Elden Gidiyor!" Ve CHP Halka İndi...
Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı tarafından son dakika gelişmeler gündemimizde ki yerini almasının hemen ardından dikkatleri üzerine çekmektedir. On binlerce vatandaşımızı yakından ilgilendiren bu son dakika gelişmeler ile beraber vatandaşlarımız için üzücü haber geldi. Ülkemizde pandemi sürecinde her şeye zam gelmesinin ardından 2020 ekmeğe zam mı gelecek? Sorusu da gündemimizde ki yerini aldı. Peki, ekmeğe zam gelecek mi? Ekmek kaç TL? Ekmek zamlandı mı? Ekonomi de meydana gelen büyük dalgalanma ile beraber vatandaşlarımız için zam yağmuru art ardına gelmeye başladı. İşte konuya dair merak edilen tüm ayrıntılar…

Her geçen gün artış gösteren fiyat dalgalanmaları ile beraber Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı başta olmak üzere girdi fiyatlarında meydana gelen yükseliş ile ilgili son dakika açıklamalar da bulundu. Maliyetlerin son 2 aydır bir hayli artış göstermeye başlamasının ardından belirlenen bu yükselişi esnafın karşılamaması durumunda pek çok vatandaşımız için dile girerek ekmeğe zam yapılması gerektiğine dair açıklamalar yapılmaktadır.

EKMEĞE ZAM MI GELECEK?

Ekmeğe zam mı gelecek? Sorusu son zamanların merak konuları arasında bulunmasının ardından konu ile alakalı olarak Fırıncılar Odası zam yapılmaması amacıyla yeni çalışmalar başlatarak konu ile alakalı gelişmeleri gündemimizde bulundurmaktadır. Konu ile alakalı olarak son dakika gelişmeler gündemimizde bulunduran bu girişimler sonucunda Türkiye Fırıncılar Federasyon Başkanı Halil İbrahim Balcı tarafından büyük fırsatlar sunulmaya başlamasının hemen ardından dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bulunmaktadır.

Son zamanlar da pek çok fiyat artışı ile karşı karşıya kalınmasının ardından Başkan Balcı, "Zor durumda olan fırıncı esnafımızın fiyat artışına gitmesi kaçınılmaz olmuştur. Bir fiyat artışı olacaktır. Yetkililere sesleniyorum, gerekli çalışmayı bir an önce yapmaları gerekiyor. Girdi fiyatlarındaki artışları kabullenmek söz konusu olamaz" ifadeleri ile gündemimizde ki yerini almaktadır. Temmuz ayı itibari ile bir çuval unu 104 TL’ye aldıklarını belirtilmesinin ardından bugün ise bir çuval unu 158 TL’ye alındığını ifade etti.

FIRINCILAR BAŞKANI BALCI’DAN SON DAKİKA GELİŞMELER!

Türkiye Fırıncılar Federasyon Başkanı Halil İbrahim Balcı tarafından "Burada esas üzüntü verici olay, 2002'den bugüne kadar bu gibi artışlar karşısında her zaman devreye giren Toprak Mahsulleri Ofisinin yeterli müdahaleyi yapmakta gecikmiş olmasıdır. Ekim ayında gümrük vergisinin sıfırlanmasıyla, ithal buğdayın iç piyasada fiyatsal olarak düşmeye sebebiyet vermemesi düşündürücüdür" ifadeleri ile gündemimizde ki yerini almaktadır.

Böylelikle ekmek fiyatlarında zam geleceğine dair sinyaller vermesi ile dikkatleri üzerine çeken başkan balcı bu üzücü haberi vatandaşlarımıza sunmasının ardından pek çok vatandaşımız ekmeğe ne zaman zam geleceği merak içerisinde araştırmaya başlamış bulunmaktadır. Art ardına gelen bu zamlar sonrasın da ekmek fiyatlarının ne olacağına dair araştırmalar merak içerisinde sürdürülürken pek çok vatandaşımız için büyük önem taşımaktadır.

VATANDAŞLARIMIZ İÇİN ÜZÜCÜ HABER GELDİ!

Fırıncılar başkanı balcı tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda ekmeğe zam geleceğine dair açıklamalar yapılmasının ardından pek çok vatandaşımız için üzücü haber geldi. Vatandaşlarımız pandemi sürecinde ekonomik açıdan sıkıntı çekerken bu zorlu süreç içerisinde nasıl geçim sağlayacaklarını şikayet etmeye başlamış bulunmaktadır. Ekonominin bir hayli dalgalanması tüm fiyatları etkileyerek sonunda ekmeğe de zam gelmesine sebep oldu. Vatandaşlarımız bu zorlu süreç içerisinde geçimlerini sağlamak için bir hayli sıkıntı çekerken bu fiyat dalgalanmaları ile de bir hayli sarsılmaya devam etmektedirler. Ekmeğe zam gelip gelmeyeceğine dair henüz net bir açıklama bulunmamaktadır. Ancak konu ile alakalı detayları haberimizden öğrenebilirsiniz.