Büyük umutlarla başlattığı tüm dizilerinden eli boş dönen Show Tv, kısa bir süre önce kadrosunda tüm yıldızları oynattığı dizisi için final kararı almak üzere.

Türk televizyonları son dönemde belki de tarihin gördüğü en büyük dizi kıtlığını yaşıyor. Hem sezon başında hem de sezon ortasında başlayan pek çok dizi 10.bölümü bile görmeden final yapıyor ve ekranlara veda ediyor. Bir dönemin dizi makinası olan yapım şirketleri ve buna bağlı olarak pek çok set çalışanı hayli zor günler geçiriyorlar. Bazı dizilerin başladığından izleyicinin haberi bile olmadan final haberi hemen geliyor. Özellikle son dönemde bu sıkıntıyı yaşayan en çok yaşayan Show TV olarak karşımıza çıkıyor. Çukur, İçerde gibi dizilerin anavatanı olan Show TV’nin bir dizisi için final çanları çalmaya çoktan başladı bile. İşin kötü tarafı dizinin başladığından kimsenin haberi bile olmadı ama kadrosunda yok yok.

KADRO, SENARYO ŞAHANE, REYTİNGLER YERLERDE

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

Fişi çekildi! Hayranları yasta! Show TV’nin bile haberi yoktu! Final ‘ben geliyorum’ dedi. Kısa süre önce Baba ve Oğlum gibi dizileri, büyük umutlarla yayın akışına alan Show TV, dizi konusunda bir türlü aradığını bulabilmiş değil. En çok reyting getiren yapımı, yıllardır ekranda olan Güldür Güldür… İçerde, Çukur gibi dizilerle bir dönem reytinglerde zirveleri gören Show şimdilerde o günleri mumla arıyor. Bir süre önce büyük umutlarla başlattığı Oğlum dizisiyle kısa sürede umutları yeşeren Show TV’nin hevesi yine kursağında kaldı.

GİDİŞAT HİÇ İYİ DEĞİL

Oyuncu kadrosunda Canan Ergüder, Songül Öden, Nihal Yalçın, Feyyaz Duman, Serhat Teoman, Kubilay Akan, Timur Acar gibi son dönemin yıldızlarını barındıran, Oğlum dizisinin oyuncu kadrosu bu kadar dikkat çekiyorken, reytinglerde bir türlü beklediği ilgiyi göremedi. Bu kadar etkili isimlerin kadrosunda yer almasın rağmen ilk başladığı bölümden bugüne kadar reytingleri artacağına düşen Oğlum için final çanları çalıyor.

7.son bölümüyle tüm kişilerde 7.sırada yer alan Oğlum dizisi her an ekranlara veda edebilir. AB’de 5 ve ABC1’de 8.sırada yer alan Oğlum’un bu denli maliyetli kadrosu yüzünden final yapması hayli olası görünüyor. Show TV’nin Oğlum dizisi için final kararı almasına artık kesin gözüyle bakılıyor.