CZN Burak lakaplı Burak Özdemir'in Dubai dahil 5 restoranından aylık kazancının 30 bin TL olarak açıklaması çok konuşuluyor. Peki CZN Burak Aylık geliri ne kadar ortaya çıktı. Restoranı Araplardan geçilmiyor yorumları çok yapıldı

İlk sosyal medya platformlarında adını duyuran CZN Burak lakaplı işletmeci Burak ÖZdemir aylık kazancı geçtiğimiz günden bu yana çok araştırılıyor. Twitter'da dünden beri gündemden düşmek bilmeyen CZN Burak aylık kazancı herkesi alakadar ediyor gibi bir de CZN Burak aylık ne kadar kazanıyor soruları konuşuluyor. 

Karın tokluğuna çalışıyor dedirten açıklama sonrasında geçtiğimiz sene İstanbul2un en lüks semtinde 15 milyon liraya bir ev alan Gülşen'de aylık kazancını 60 bin TL olarak göstermesi bunlar karın tokluğuna mı çalışıyor dedirtiyor.

Vergi ödemelerinin başladığ ışu günlerde ünlü isimler az vergi ödemek adına aylık kazançlarını sınırlandırdığı iddia ediliyor. Bu isimlerden biri de fenomen işletmeci CZN Burak. 

CZN Burak lakaplı Burak Özdemir, konu ile alakalı kendisine yüklenilmesine sert bir şekilde yanıt verdiği iddia ediliyor. CZN Burak'ın aylık kazancı dudak uçuklatıyor. 

Resmi gazetede açıklandı! Emekliye ek ödemeler verilecek ve bu ödemelerin limitleri belli oldu! Resmi gazetede açıklandı! Emekliye ek ödemeler verilecek ve bu ödemelerin limitleri belli oldu!

Adeta restoranlar zinciri olan gerek restoran sayısı gerekse de restoranındaki yemeklerin fiyatıyla CZN Burak'ın aylık kazancı ne kadar sorusunun yanıtı 30 bin lira olamayacağı konuşuluyıor.

Peki CZN Burak Aylık ne kadar kazanıyor?

CZN Burak aylık kazancının 30 bin TL olarak açıklaması ile Twitter gündeminde TT olmuşken, açıklamasının gerçekle bağdaşmadığı söyleniyor.

CZN Burak aylık kazancı ne akdar sorusuna yanıt vermese de herkesin aylık kazancı kendine özeldir. Hem restoranlar zincirinin babası ile ortak olduğunu söyleyerek kendisinin maaş aldığını söylemesi de ayrı bir alay konusu oldu. 

CZN Burak'ın Etiler'deki restoranının kış bahçesinin imar kirliliği yaratması sebeiyle savunması istenmesi sonrasında kendisinin aylık kazancuını beyan etmesi akıllara Gülşen'i getirdi. Gülşen de konu ile alakalı olarak geçtiğimiz sene 15 milyon ev alması ve aylık kazancını da 60 bin tl beyan etmesi bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dedritmişti .

Aralarında DUbai'nin de olduğu 5 farklı yerde restoranı bulunan CZN Burak'ın davası yaptığı açıklamalqar sonrasında düşerken, şu sıralar hala gündemde olan CZN Burak aylık kazancı ne kadar sorusunun yanıtı merakla araştırılıyor. 

Sosyal medyada  konuşulan CZN Burak aylık kazancı açıklaması sonrasında Cumhurbaşkanı Recep tayyip Erdoğan ikle çekilmiş fotopğraflarına da yüzlerce yorum yapıldı.