Elon Musk Twitter davası sonuçlandığı sosyal medya da iddia ediliyor. Peki Elon Musk Twitter davası sonuçlandı mı? Elon Musk Twitter'ı satın aldı mı? Elon Musk Twitter'ı satın alacak mı?

Elon Musk Twitter davası sonuçlandığı sosyal medya da iddia ediliyor. Peki Elon Musk Twitter davası sonuçlandı mı? Elon Musk Twitter'ı satın aldı mı? Elon Musk Twitter'ı satın alacak mı? Elon Musk Twitter'ı satın almaktan vazgeçti iddiaları sonrasında şu sıralar ortaya tekrardan bir anlaşmanın yapıldığı öne sürülürken sizler için Elon Musk ve Twitter hakkındaki gelişmeleri sunacağız. Dünyanın sayılı zenginlerinden, Doge koin ve BTC kripto paralarının yaptığı spekülasyonlar ile yükseltip alçaltan Elon Musk son dakika gelişmelerinde Twitter'ı almaktan vazgeçtiği netleşti.

Geçtiğimiz haftalarda Twitter'ı almak için 44 milyon dolarlık teklif sunan Elon musk vazgeçme sebebini sahte ve bot hesaplarım sayısı ile ilgili kendisine bilgi verilmesinin reddedildiğini öne sürdü . Anlaşmadan çekilmesi sebebiyle Elon Musk a dava açılırken Elon mu Twitter davası sonucu merakta bekleniyor.

Elon Musk Twitter'ı satın aldı konuları sadece spekülatif hareket olarak kalırken, son dakika gelişmelerinde Tesla'nın CEO'su Musk'un Twitter'ı almaktan vazgeçmesi üzerine dava açıldı.

İlk hukuki olarak anlaşılacak

Twitter'ı almak için 44 milyon dolarlık teklif sunan Elon Musk Geçtiğimiz günlerde almaktan vazgeçtiğini ve bunun içinde bot hesapları öne sürdüğünü gözlerle gördük. Elon musk'ın Twitter'da hisse başına 54 dolar ödemesi şu anda ortaya atılan iddialar arasında da dolaşıyor.

Elon Musk davası sonuçlandı mı?

Spekülatif hareketler sonrasında Twitter'ı almaktan vazgeçen  Elon Musk Hakkında açılan davada " Twitter'ı kamuoyunda alay konusu yapacak bir gösteri başlatıp teklifte bulunmak ve ardından satıcı dostu bir anlaşma imzalamakla birlikte Musk belli ki -Delaware sözleşme hukukuna bağlı olan diğer tüm taraflardan farklı olarak- kararını değiştirmekte; şirketi karalamakta; operasyonlarına zarar vermekte; hisse sahiplerinin değerini düşürmekte ve geri çekilmekte özgür olduğunu düşünüyor" ifadeleri kullanıldı.

Kuzey Kore adıyla bilinen ülkenin resmi adı hangisidir? Kuzey Kore adıyla bilinen ülkenin resmi adı hangisidir?

Son dakika Elon Musk'ın suçu belli oldu

Elon Musk bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta Twitter'ı almakta vazgeçmişti.  Elon Musk açılan davanın gerekçesi ise " Twitter'a ve işlerine olumsuz bir görüntü veren" birleşme anlaşması ihlaliyle suçlanmaktadır. 

Elon Musk Twitter dava sonucu açıklandı mı sorusunun yanıtı henüz kesinleşmedi. Elon Musk Twitter dava sonucu açıklandığı anda haberimiz güncellenecektir.