Flaş Emekli Haberi ve Müjdesi Geldi, Emekliye 15.000 TL Ödeme Verilecek, Bu Ay İçinde Hesaplara Yatacak

Flaş Emekli Haberi ve Müjdesi Geldi, Emekliye 15.000 TL Ödeme Verilecek, Bu Ay İçinde Hesaplara Yatacak. Sizlerde 15000 TL'ye kadar hemen onay alacaksınız. İşte detaylar...

Ekonomi 20.09.2021 - 20:13 20.09.2021 - 20:13 Vural Pars

Emekli olan kişilere 15.000 TL ödeme yapılıyor. Emekli olan kişiler acil ihtiyaçları için kullanabilecekleri 15 bin TL'ye kadar kredi kampanyasına katılabilir ve 36 ay vadeli kredi kullanabilir. 15.000 TL'ye kadar emekli kredisi alacak olan kişiler kendi emekli maaşı almış olduğu banka üzerinden isterse şubesinden isterse de internet üzerinden başvuru yapabilecek ve onaylanan krediyi hesabı olması durumunda şubelere gitmeden kullanabilecek. 

Bankalar ben yapılan son dakika açıklaması ile birlikte emekli olan kişilere hızlı bir şekilde artık kredi ödemesi yapılacağı duyuruldu. emekli maaşı almış olduğunuz banka üzerinden işlem yaparak sizlere de hızlı bir şekilde Kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir onaylanan tutarı hemen şubelere gitmeden hesaba aktarabilirsiniz.

Akbank'tan emekliye 15.000 TL ödeme...

Akbank üzerinden emekli olan müşteriler bu bankadan maaş almaları durumunda internet bankacılığı şifresi alarak Akbank direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusunu yapabiliyor. Akbank 15.000 TL kredi başvurusu yapacaklar emekli ayrıca SMS atarak da ne kadar onay olabileceğini bilebilir. sms ile Akbank kredisine başvuru yapmak istiyorsanız kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı da yazarak 4425 numarasını alın mesajı gönderin. 10 dakika içerisinde sizlere kredi sonucu gelecek ve onaylanan tutarsiz söylenecektir. Kredi başvurusu yaptıktan sonra onay alıyorsanız banka sizlere şubeleri davet ederek bu krediyi kullandırabilir veya Akbank direkt uygulamasına girerek şubelere gitmeden de kredi hesabı aktarabilirsiniz. 

Ziraat Bankası emekliye 15.000 TL ödeme...

Ziraat Bankası üzerinden emekli olan kişiler 15 bin TL'ye kadar hemen ödeme alabiliyor. Ziraat Bankası emekli Bankası olmasından dolayı diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranları ile müşterilerine Kredi imkanı sağlıyor. Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen emekliler 36 ay vadeye kadar 15.000 TL kredilerin isterlerse Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden de kullanabilecek.

flas-emekli-haberi-ve-mujdesi-geldi-emekliye-15000-tl-odeme-verilecek-bu-ay-icinde-hesaplara-yat1

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı almanız şart olduğu bu Kredi kampanyasında düşük kredi notunuz olsa bile hemen onay alabiliyorsunuz. Ziraat Bankası gibi Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de emekli maaşı alan kişiler 15.000 TL ye kadar ödemelerini banka şubelerinden veya bankaların mobil uygulama üzerinden yapabiliyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@