Show Tv'nin sevilen dizisi Çukur final tarihi ne zaman diye merak edilirken yapımcıdan ters köşe geldi! 4 sezondur ekrana gelen Çukur dizisinin final tarihi geçtiğimiz günlerde açıklandığı yazılmıştı. Ancak dizi devam edecek! Nasıl mı? Aras Bulut İynemli

Show Tv'nin sevilen dizisi Çukur final tarihi ne zaman diye merak edilirken yapımcıdan ters köşe geldi! 4 sezondur ekrana gelen Çukur dizisinin final tarihi geçtiğimiz günlerde açıklandığı yazılmıştı. Ancak dizi devam edecek! Nasıl mı? Aras Bulut İynemli devam ediyor. Çukur: Koçavalı'nın İntikamı geliyor. Çukur'un Aliço'sı Rıza Kocağolu "Son 13 bölümü çekip yeni bir yola giriyoruz. Yeni bir diziymiş gibi senaryo değişimine başladık" dedi. İşte detaylar;

Başrollerinde Rıza Kocaoğlu, Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil gibi isimlerin yer aldığı Çukur adlı reyting rekortmeni diziyle ilgili sürpriz bir karara imza atıldı. Dizinin yapımcısı ters köşe yaptı! Çukru hayranlarına müjde geldi!

4 sezon boyunca ilgiyle takip edilen ve reytinglerde ilk sıralarda yer alan Çukur dizisi Show Tv'de devam edecek. Final yapması beklenen diziyle ilgili sürpriz bir karar alındı. Çukur dizisi hayranlarını müjdeli haber geldi.

Show Tv'nin ilgiyle takip edilen ve hayran kitlesi oldukça yüksek olan Çukur ile ilgili proje gerçekleşiyor. Ay Yapım imzalı dizi final yapacak derken devam kararı aldı. Çukur dizisi Yamaç Koçavalı üzerinden devam edecek. Dizi yepyeni bir kadro ile Yamaç'ın intikam planı ile bomba gibi gelecek.

ÇUKRU KOÇAVALI'NIN İNTİKAMI GELİYOR

Daha önce Medyapım'ın Adını Feriha Koydum dizisinde izlediği yol bu sefer Çukur'da izlenilecek. Çağatay Ulusoy'un başrollerinde yer aldığı Adını Feriha Koydum dizisi final yapacakken Emir'in Yolu olarak devam etmişti. Şimdi ise Çukur efsanesi Çukur: Kosavalı'nın İntikamı olarak devam edecek.

2017 yılında ekranlara gelen ve sahneleri ile hem eleştirilen hem dalga geçilen ancak reytinglerde büyük bir başarı yakalayan Çukur dizisi 4. sezonda ekranlara veda edecek. Ancak bu veda yeni bir Koçavalı macerasının başlangıcı olarak. Çukur dizisi hayranlarının hala potansiyeli olduğunu gören Ay Yapım, Çukur dizisiyle ilgili yeni projesini devreye sokacak.

ALİÇO: SON 13 BÖLÜM SONRA YENİ BİR YOLA GİRİYORUZ

Çukur dizisinde canlandırdığı Aliço karakteri ile ekranlara gelen Rıza Kocaoğlu diziyle ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Kocaoğlu muhabirlere "Çok bir dönüşüme girdik, son 13 bölüm için. Anadolu’da sahneler gerekiyordu. O yüzden Nevşehir gittik, geldik. Dün yayınlandı. Yeni bir heyecanmış gibi, yeni bir diziymiş gibi senaryo değişimine başladık. Hepimiz keyifliyiz, heyecanlıyız. Son 13 bölümü hikaye olarak yükselerek, bitireceğiz"