Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın KPSS kararı heyecan yarattı...

2013'te yapılan KPSS sorularının Cemaat mensuplarına sızdırılmasına ilişkin soruşturmada Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı 21 kişi hakkında gözaltı kararı verildi.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığın'dan yapılan açıklamaya göre, 2013 KPSS'ye ilişkin Gülen Cemaati'nin çalışma evinde kaldıkları, sınav sorularını temin ettikleri yönünde haklarında beyan bulunan ve ByLock ve ardışık arama gibi yöntemleri kullanmak suretiyle örgütsel faaliyetlerde bulundukları tespit edilen 21 kişi için Ankara merkezli 10 ilde gözaltı kararı alındı.

Karadeniz'den 5 Şehir Tehlikede! Trabzon, Rize, Giresun, Artvin ve Samsun'da Oturanlar Dikkat! Karadeniz'den 5 Şehir Tehlikede! Trabzon, Rize, Giresun, Artvin ve Samsun'da Oturanlar Dikkat!

2022 KPSS'ye girenler anlatıyor: “İnsanlar önümüzdeki sınavlara çalışmak için Yediiklim Yayınevi'nden kitap almaya başladı” - Medyascope

Bu arada 2013 KPSS sınavına ilişkin 6'sı aktif çalışan 21 kişinin yakalanmasına yönelik çalışmalara devam edilirken, gündem olan 2022 KPSS ve Yediiklim Yayınevi soru skandalı ile ilgili haber beklenmeye başlandı.

Yediiklim Yayınevi sahibi Çelik: Mağdur olan biziz