Flaş Gelişme Yaşandı, Bankamatik Kartı Olanlara 10.000 TL Verilecek, Kampanya Güncellendi

Flaş Gelişme Yaşandı, Bankamatik Kartı Olanlara 10.000 TL Verilecek, Kampanya Güncellendi. Uygun faiz oranları ile 10.000 TL ödemesi yapılacak. İşte detaylar...

Ekonomi 29.07.2021 - 14:17 29.07.2021 - 14:18 Vural Pars

10.000 TL'ye kadar nakit ödemesi almak isteyenlere, bankalardan uygun faizlerle kredi verileceği açıklandı. Banka kredi şartlarına uygun olan kişilere, 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli olarak kredi imkanı tanıyacak. Kredi kullanmak isteyenler, bankamatik kartı hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresi ile de işlem yaparak, bu kredileri hesaplarına bankaya gitmeden yapabilecekler. Birden fazla banka bu şekilde, kişilerin acil ihtiyaçları için kredi ödemesi yapıyor. 

Pandemi döneminde başlayan bu kampanya oldukça tercih edilmiş ve birçok kişi para ihtiyacını bu kampanya ile gidermişti. Kredi alacak kişiler, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak kullanacakları bu kredileri, şartlara uygun olması durumunda hemen aynı gün içinde hesaplarına atacaklar. Kamu bankaları ve özel bankalar bu kampanyalar için başvuru talebi almaya başladı. İşte detaylar...

QNB Finansbank Ödemeyi Hemen Yapıyor

Kampanyayı başlatan bankalardan birisi olan QNB Finansbank, başvuru yapacak olan kişilere hemen ödeme yapıyor. Başvuru için QNB mobil uygulamasına girmeniz yeterli. Banka QNB olarak kendi müşterilerine online olarak 10.000 liraya kadar kredi başvurularını hemen alacağını söyledi. Sizlerde QNB Finansbank üzerinden bu şekilde başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca banka SMS ile de kredi onayı veriyor. Kredi notu yüksek olan kişiler, TC kimlik numarasını 5030 numarasına mesaj olarak yatırarak hemen kredi başvurusunda bulunabilirler. TC kimlik numarası üzerinden 5030 numarasına attığınız mesaj, sizin kredi notunuza göre sorgulama olacak ve bu duruma göre kredi onayı verilecektir. 

flas-gelisme-yasandi-bankamatik-karti-olanlara-10000-tl-verilecek-kampanya-guncellendi1

Ziraat Bankası'da Veriyor

Kamu bankası olan Ziraat Bankası'da kredi başvurusu yapacak olan kişilere, hemen onay veriyor. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, başvuru sonrasında hemen banka siciline göre kredilerini kullanabilecekler. Ziraat bankası mobil uygulamasına internet bankacılığı şifreniz ile giriş yaparak bu şekilde kredi başvurusunu yapabileceksiniz. Onaylanan kredi 10.000 TL olarak hemen hesabınıza yatacaktır. 

Ziraat Bankası gibi ayrıca Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de kredi başvurusu yapılıyor. Uygun faiz oranları ile işlem yapacak olan kişiler, bu bankalardaki hesapları üzerinden de başvuru yapabileceklerdir. Kredi kullanacak olan kişiler banka kredi politikalarına uygunsa bu kredileri kullanabileceklerdir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@