Flaş Haber Duyurusu Bugün Geldi, 7500 TL Kartı Olan Kişilerin Hesaplarına Anında Yüklenecek

Flaş Haber Duyurusu Bugün Geldi, 7500 TL Kartı Olan Kişilerin Hesaplarına Anında Yüklenecek. Son Dakika banka haberi yayınlandı. İşte detaylar...

Ekonomi 29.08.2021 - 12:54 29.08.2021 - 12:54 Vural Pars

Son dakika kampanyası olarak 7500 TL'ye kadar ödeme yapılacağı bankalar tarafından duyuruldu. Uygun faiz oranları ile birlikte 36 ay vadeye kadar acil para ihtiyaçlarınız olması durumunda 7500 tl alabileceksiniz. Bankalar üzerinde kullanmış olduğunuz bir kredi kartı veya banka kartı varsa, kredi notunuzda bu ödemeler sonrasında eğer banka tarafından da uygun görülürse, 7500 TL'ye kadar 3 ay ertelemeli ve toplamda da 36 ay vadeli kredi alabileceksiniz. Bankalar üzerinden yapılan duyuru ile birlikte sizlere hızlı bir şekilde bu kredilerin ödeneceği de duyuruldu. Son dakika kampanyası yapan bankalar, kişilerin banka kredi notu uygun olması durumunda hemen sonuç verecektir. 

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, 7500 TL alabilmeleri içinde bazı şartlar uygun olması gerekiyor. Bankalar üzerinden daha önce bir çalışmamızın olması, kredi ve kredi kartı ödemelerinizi düzenli olarak yapmanız gerekmektedir. Banka kredi notu: 1200 üzerinde olan kişiler, on sekiz yaşından büyük olması durumunda vereceğimiz bankalar üzerinden 7500 TL'ye kadar hemen kredi başvurusu yapabilir, onaylanan kredilerinde kart hesaplarına hemen aktarabilirler.

Denizbank'tan SMS atarak, 7500 TL'ye kadar onay alabiliyorsunuz. 

Denizbank üzerinden SMS kredi kampanyasına katılmak isteyen kişiler cep telefonları üzerinden bir mesaj atarak hemen kredi başvurusunda bulunabilecekler, Denizbank, SMS atan, müşterilere 7500 TL'ye kadar hızlı birşekilde kredi sonucu sunuyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı da yazarak, 32 80 numarasına mesaj ile gönderin. Bu şekilde yapılan mesajlarda, banka hızlı bir şekilde kredi sonucunu verecek, onaylanan kredinizi de 36 ay vadeye kadar banka şubesinden kullanabileceksiniz.

flas-haber-duyurusu-bugun-geldi-7500-tl-karti-olan-kisilerin-hesaplarina-aninda-yuklenecek1

Akbank Direkt uygulaması üzerinden 7500 TL hesaplara yatıracak. 

Akbank müşterisi olan kişiler, Akbank uygulamasına girerek buradan 7500 TL'ye kadar hemen kredi kullanabilecekler. Akbank banka kartınız varsa, kredi başvurunuzu direkt uygulaması üzerinden yapabileceksiniz. Yapılan kredi başvuru sonrasında onay alan müşteriler, Halkbank'ın uyguladığı düşük faizli kredi kampanyalarından yararlanarak 36 ay vadeye kadar müşterilerine kredi imkanı sunacaktır. İlk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapabilir, toplamda da 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@