Seda Sayan Çağlar Ökten evliliği hakkında sosyal medya ikiye bölünmeye devam ediyor. Seda Sayan çocuk yapmayacağım açıklamasına eklediği yumurtalıklarımı dondurmuştum... sözleriyle çok konuşuluyor

Seda Sayan ve kendisinden 24 yaş küçük eşi Çağlar Ökten gündemden düşmek nedir bilmiyor. öyle ki Seda Sayan'ın oğlu ile küs olduğu iddialarına bir de Oğulcan'a kardeş iddiaları ile gündeme çıkması ile Seda Sayan bir magazin programına katılıp çarpıcı açıklamalarda bulundu. Öyle ki Seda Sayan Çağlar Ökten çiftinin çocuk isteyip istemediği konusu gündemdeydi.  

Çiftin önceki eşlerinden çocukları olması sebeiyle çocuk defterini kapattıkları açıklayan Seda Sayan Çağlar Ökten çifti yine gündemden düşmeyecek bir açıklama ile karşımızdaydı.

Seda Sayan geçmiş dönemde yumurtalıklarını dondurduğunu açıklamıştı. Artık çocuk yapmayacağıma göre yumurtalıklarımı satışa çıkarabilirim hem de NFT olarak satabilirim mizahı magazin gündemine gerçekçi olarak yansıtıldı ve olanlar oldu. 

Eğer ki Seda Sayan'ın eşi Çağlar Ökten'in çocuğu olmasaydı çocuk yapabileceğini söyleyen Seda Sayan ikimizin de çocuğu var  yeni bir evlada gerek duymuyoruz dedi. 

Seda Sayan Çağlar Ökten düğün merasimine Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin'in gelmemesi aralarında küslük var dedirtmişti. Öyle ki iş o kadar büyümüştü ki Seda Sayan'ın tüm parasını eşi Çağlar Öktan'e verdiği gerekçesiyle Oğulcan ile aralarının düzelmemek üzere açıldığı ifade ediliyrodu.

Seda Sayan o günden sonra nihayetinde sessizliğini bozarak 'oğlunlu küsmüsünüz'sorusuna yanıt olrak 'insan evladına küser mi ' şekilnde yanıt vererek ortaya atılan iddiaları yalanladı.

Çağlar Ökten'in de bir baba olduğunu söyleyen Seda Sayan kendisinin de 12 yaşında bir çocuğu var çocuk meselesi bizim için bitmiştir demesi ile yumurtalıklarını kullanacak ifadeleri de ayyuka çıkmış oldu. 

Öyle ki şu sıralar sosyal medya da bu açıklama daha da abartılarak paylaşılıyor. 

mizahi bir şekilde Seda Sayan'ın yumurtalıklarını satışa çıkardığı bile söyleniyor. Öyle ki Seda Sayan tarafından dillendirilmeyen bu açıklama ile yumurtalıkları NFT olarak satacak iddiaları herkesi şaşırtıyor. 

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

Seda Sayan'ın 2. Sayfa programına açıklama yapması sonrasında ortaya çıkan haberlerde Çağlar Ökten'in çocuğunun olmasının kendisi için avantaj olduğunu söyleyen Seda Sayan2ın ikimizde işimize gücümüze bakıyoruz demesi sonrasında yumurtalıklarıma gerek kaldı. 20 yıl önce dondurtmuştum ama şimdi satışa çıkarabilirim demesi gündemde NFT olarak sat dedirtti.