Flaş Haber... TC kimlik numarasına 4000 TL ödeme yattı! Bu ödemeler 18 yaş üzerinde ve banka hesabı olan için geçerli

En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti! En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti!

Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında nakit kredi kullanacak olan kişilere, Yapı Kredi Bankası üzerinden 4000 TL'ye kadar yeni bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı. Tc Kimlik numaranız üzerinden 4000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara bankalar, 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştirecek. 4000 TL gibi düşük limitli kredilerden faydalanmak içinde müşteriler banka kredi şartlarına uygun olması isteniyor.

On sekiz yaşından büyük olan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi alabilmeleri için yapı Kredi Bankası üzerinden yapacakları kredi başvuruları öncesinde banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olması istenmektedir. En yakın banka şubesi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi, ayrıca banka şubelerine gitmeden de internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi alabilmektesiniz. 

SMS KREDİ

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, şubelere gitmeden SMS ile kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Sms ile Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşlara banka uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirecek, hemen aynı gün içinde işlem yapacağını açıkladı. 

Sms ile Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi almak istiyorsunuz ve başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak, 44 11 numarasına mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Sms ile yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusu sonrasında ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanacak olan tüm vatandaşların 44 11 numaralarına gönderilecek olan mesajlar sonrasında kredi ödemeleri hemen geri verilmektedir. Cep telefonunuz üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmanız durumunda, sizlerde onay alırsanız en yakın banka şubesine giderek hemen kredinizi onaylayabilir ve hemen kullanabilirsiniz.