Zonguldak'ta önceki gün Ereğli Kaymakamlığı binasına giden A.Ç, binanın giriş kısmında bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafını alıp yere attı ve jet hızı ile tutuklama kararı çıktı.

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde kaymakamlık binasının girişinde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğrafını alıp yere attığı iddia edilen A.Ç., önce polis ekiplerince gözaltına alındı sonra Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğünde işlemleri tamamlanıp adliyeye sevk edildi. A.Ç. aynı gün çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Bakan Nebati'nin Meşhur Cümlesi Sonrası Hakkında Attığı Tweeti Silen Şamil Tayyar Gündem Oldu! "Mantıksız" Demişti! Bakan Nebati'nin Meşhur Cümlesi Sonrası Hakkında Attığı Tweeti Silen Şamil Tayyar Gündem Oldu! "Mantıksız" Demişti!

5f82f54dae9c16591eff45f7

Henüz önceki gün Zonguldak Karadeniz Ereğli Kaymakamlık binasının önünde meydana gelen olayda, iddiaya göre, ekonomik sıkıntılar yaşayan A.Ç. Kaymakamlık binası girişindeki duvarda asılı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çerçeveli fotoğrafını alıp yere atmıştı.

Geçtiğimiz gün alınan habere göre zanlı olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak Hastanede sağlık kontrolünden geçirilmişti ve daha sonra ifadesinin alınması için Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürülmüştü.