Fox TV nihayet Savaşçı dizisini müjdeledi! Tanıtımları aylardır dönen ancak günü bir türlü belli olmayan Savaşçı dizisi yayın günü belli oldu. O dizinin yerine geliyor! Bu sezon kadrosuna Yeşilçam'ın yıldızı Ediz Hun'u ve uzun süredir ekranlarda görünme

Seversin Dizisinde İlginç İkilem! Tolga Tuna mı? Burak Yörük mü? Bir Yıldız Doğuyor! Final Kararı Boşa Çıktı! Seversin Dizisinde İlginç İkilem! Tolga Tuna mı? Burak Yörük mü? Bir Yıldız Doğuyor! Final Kararı Boşa Çıktı!
Fox TV nihayet Savaşçı dizisini müjdeledi! Tanıtımları aylardır dönen ancak günü bir türlü belli olmayan Savaşçı dizisi yayın günü belli oldu. O dizinin yerine geliyor!

Bu sezon kadrosuna Yeşilçam'ın yıldızı Ediz Hun'u ve uzun süredir ekranlarda görünmeyen Tamer Karadağlı'nı katan Savaşçı dizisinin yayın günü tartışmaları sona eriyor. Savaşçı dizi geliyor!

Sen Çal Kapımı dizisinin final yapacağı Savaşçı dizisinin de Cumartesi yayınlanacağı iddia edilmişti. Ancak Sen Çal Kapımı yapımcısı bu iddiaları çok sert biçimde yalanlamıştı. Peki Savaşçı dizisi hangi gün yayınlanacak?

FOX TV, geçtiğimiz haftalarda Savaşçı yerine yeni dizisi Masumiyet'i yayına almış ve bu karar kanalda kriz çıkarmıştı. Savaşçı oyuncuları bu duruma sinirlenmiş ve daha ne kadar bekleyecekleri konusunda yapımcıyı sıkıştırmışlardı.

KANAL DUYURDU!

Fox az önce bir paylaşım yaparak Savaşçı dizisinin müjdesini verdi. FOX yayınladığı paylaşımda "Haydi Savaşçı! Kendine en uygun kelimeyi seç ve hikayende paylaş" diyerek dizinin hayranlarını heyecanlandırdı. Tarihin bugün yayın açıklanacağı belli olurken, tahminler de boş durmadı.Kulislerde konuşulanlara göre ise Savaşçı dizisinin yeni yayın günü Pazar günü oldu. Kefaret dizisinin senaryo gidişine bakılırsa final yapacağı konuşuluyor.

SEN ÇAL KAPIMI TERS KÖŞE Mİ YAPTIRACAK! 

Sen Çal Kapımı dizisinin final yapacağı haberlerini kesin bir dille yalayan kanalın gözden çıkaracağı 2 dizi kaldı. Baraj ve Kefaret. Baraj dizisi reytinglerde büyük düşüş yaşarken, Salı günü Masumlar Apartmanı'nın karşısına Savaşçı dizisini koymak istemeyen kanal Pazar gününü gözden çıkarmış gibi görünüyor. Pazar günü Teşkilat'a rakip olacağı düşünülen Savaşçı dizisinin Kefaret dizisinin yerini alacağı konuşuluyor.

Ancak Sen Çal Kapımı dizisinin bitmeyeceğini kesin bir dille ifade eden kanal, akıllara Kanal D'nin Afili Aşk dizini getirdi. KanalD'nin başarılı romantik komedi dizisi Afili Aşk düşen reytingler nedeniyle final yapacağı haberleri çıkmış kanal bunu her defasında yalanlamıştı. Ancak en son yayınlanan yalanlamadan bir gün sonra dizinin final yapacağı duyurulmuştu. Yani sürpriz bir kararla Sen Çal Kapımı yerine Savaşçı dizisinin de gelebileceği ön görüldü.