Fox Tv 2 Diziye Final Yaptırıyor Yerine 2 Dizi Başlıyor!

Fox Tv'de 2 dizi final yapıyor. Yerine 2 yeni dizi başlıyor! Fox Tv'de büyük sürprizler!

Dizi Haberleri 21.05.2021 - 14:56 21.05.2021 - 15:34 Ece Sahan

Fox Tv'de biri bitiyor biri başlıyor! Kanal geçen senenin krizine bir daha düşmemeye kararlı. Kanalın 2 önemli dizisi final yapıyor yerine çok konuşulacak 2 dizi başlıyor!

Bu sene tüm günleri de dolu olan bir sezon geçiren ve Şavaşçı dizisini bu nedenle bekleten ve krizi neden olan Fox Tv'de 2 dizi bitiyor 2 dizi yerine yeni başlıyor. 

Kanal bu sene açılan tek yerine Savaşçı dizisini değil Masumiyet'i koymuş ve krize neden olmuştu. Fox bu sene bu krizi yeniden yaşamamak için artık planlıı gidiyor. Kanal bu ay 2 diziyi bitiriyor yerlerine hemen yeni dizilerini yayına sokuyor.

DEV KADRO FİNALİ ENGELLEYEMEDİ

Fox Tv'de bu sene büyük umutlarla başlayan kadrosunda Hülya Avşar, Deniz Çakır ve Mehmet Aslantuğ'un yer aldığı Masumiyet yeterli reytingleri alamayınca final yapmaktan kaçamadı. Dizi önümüdeki hafta ekranlara veda edecek. 

Massumiyet dizisinin kaşesi yüksek oyuncuları alınan reytingleri dengelemeyince yapımcı daha fazla zarar etmek istmedi. Dizi ilk bölümlerde çok konuşulsa da sonraki bölümlerde ilgi görmedi. Magazinde her hafta yer edinerek adından söz ettirmeyi başarsa da artık magazin haberleri de etkili olamadı. Dizi finalden kaçamadı.

Masumiyet dizisinin yerine ise Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in başrolünde yer aldığı dönem dizisi Kanunsuz Topraklar gelecek. Kanunsuz Topraklarda Zonguldak'ta bir maden firmasında ki imkansızlıklarla dolu aşk hikayesinnin İstanbul'a taşınmasına şahit olacağız. 

ŞAŞIRTAN FİNAL KARARI

Fox bir diğer şaşırtan dizi final kararı ise Mucize Doktor oldu. İlk bölümlerini defalarca vererek reyting rekoru kırmasını sağlayan Fox Tv daha sonra diziden aynı etkiyi alamadı. Ancak herkes yine de Doktorlar gibi uzun ömürlü olacağını düşünmüştü ki oyuncuların diziden ayrılmak istemisi sonrası final kararı açıklandı. 

Taner Ölmez ve Onur Tuna'nın yeni dizilerde yeni karakterlerle boy göstermek istemesi üzerine dizi özellikle Taner Ölmez olmadan daha fazla devam edemeyeceği görüşüne vardı. Oldukça fazla teklif alan Taner Ölmez'in önümüzdeki sezon hem dijital platformda filmle hem de ekranlarda yeni dizisi ile boy göstereceği bilgisi de öğrenildi.

Fox Tv'de Mucize Doktor dizisinin yerine ise Kore uyarlaması Cunning Single Lady dizisinin uyarlaması gelecek. Dizide Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılan Melisa Döngel, son olarak Afili Aşk ve Kimsesizlar adlı dizileri ile ekrana gelen Burcu Özberk, Baraj dizisiyle ekranlara yeni veda eden Burak Yörük ve İlhan Şen yer alacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@