FOX TV'nin çok konuşulacak kararı belli oldu! Pazartesi günü ilk tanıtım fragmanı çıkacak olan Masumiyet dizisi için flaş karar verildi. Masumiyet dizisi ve Savaşçı dizisi yeni bölümleri çekildi ve FOX TV vereceği karar merakla bekleniyordu.

Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı! Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı!
FOX TV'nin çok konuşulacak kararı belli oldu! Pazartesi günü ilk tanıtım fragmanı çıkacak olan Masumiyet dizisi için flaş karar verildi. Masumiyet dizisi ve Savaşçı dizisi yeni bölümleri çekildi ve FOX TV vereceği karar merakla bekleniyordu. Kulislerden değil kanaldan gelen bilgilere göre sürpriz değişiklikler var!

Sen Çal Kapımı final yapıyor!

FOX TV en çok konuşulacak hamlesi Sen Çal Kapımı dizisi oldu! Sen Çal Kapımı dizisi final yaparak yayın hayatını bitiriyor. Bunda en çok Hande Erçel ve Kerem Bursin kavgası ve sette yaşanılan talihsiz olaylar var! Sen Çal Kapımı final yaparak yayın hayatını sonlandıracak!

Kefaret Cumartesi gününe geçiyor!

FOX TV'den çok konuşulacak kararlarından biride Kefaret dizisi! Kefaret dizisi pazar gününü mekanın sahibi Savaşçı dizisine bırakıyor! Böylelikle Kefaret artık cumartesi günleri yayınlanacak! Kefaret dizisi yayında kaldı gibi görünse de cumartesi Gönül Dağı ve Kuzey Yıldızı gibi rekortmen diziler karşısında şansı olmadığı biliniyor.

Savaşçı başlıyor! Kendi gününde!

FOX TV, Savaşçı dizisini hangi güne koyacağına bir türlü karar veremiyordu. Yenilenen kadrosuyla Savaşçı dizisi ayakta kaldığı gelen en güzel bilgi olarak dikkat çekiyor. Savaşçı yeni kadrosuyla çok yakında pazar akşamı FOX TV'de kalacak!

En karlı Son Yaz oldu!

FOX TV bu kararları sonrası en şanslı dizi Son Yaz oldu! Cuma günü yayınlanmasına rağmen iyi sonuçlar elde eden Son yaz dizisi yayın hayatına aynı şekilde devam ediyor! Son Yaz yayınlanmaya kendi gününde devam edecek. Bunun sebebi Masumiyet dizisi!

Masumiyet'ten büyük sürpriz! Çarşamba konuldu!

Masumiyet dizisi için muhteşem kadrosu olması nedeniyle Sadakatsiz ve Kuruluş Osman gibi oturmuş diziler varken çarşamba değil cuma, cumartesi bir güne koyulması düşünülüyordu. Ancak FOX TV son kararıyla Masumiyet dizisi çarşamba koymayı karar verdi! Hem senaryo gereği hem oyuncu kadrosuyla Sadakatsiz ve Kuruluş Osman'la başedebileceği düşünülüyor.

Masumiyet dizisi çarşamba günü olunca olan Sen Çal Kapımı dizisine olmuş oldu! Ancak FOX TV, Uğur Güneş'li yeni bir dizi hazırlığında. Son Yaz ve Kefaret cuma ve cumartesi günü beklenen reytingleri alamazsa ekran macerasını tamamlayacak.

Şu an için Son Yaz değilde Kefaret dizisinin günü değişmesi ilk olarak Kefaret dizisi gider diye düşünülüyor!