FOX TV final yapan dizisi geri dönüyor! Hayranları büyük müjde

FOX TV final yapan dizisi geri dönüyor. Sezonun en çok final yapan kanalı olan FOX TV sevilen dizisi geri dönecek haberleri hayranlarını sevindirdi. Özellikle verilen mesajda herşey açıklandı.

Dizi Haberleri 18.06.2021 - 23:39 18.06.2021 - 23:39 Berkay Keskin

FOX TV sezonun en çok konuşulan kararlarından biri oldu. FOX TV ekranlarında bir çok dizi final kararı almış hayranları şok olmuştu. FOX TV ekranlarında final yapan dizinin geri dönebileceği öğrenildi. Sezon finali yapmadan biten dizi geri mi dönüyor merak ediliyor!

FOX TV hayranları istiyor ancak!

FOX TV ekranlarında bu sezon Masumiyet, Baraj, Mucize Doktor, Savaşçı gibi reyting rekorları kıran diziler veda etmişti. Reytinglere bakılınca Mucize Doktor ve Baraj dizisinin bitmesi imkansız gibi görünüyordu. FOX TV sevilen dizileri Mucize Doktor, Baraj, Savaşçı ve Masumiyet dizisi apar topar final yapmıştı. Ancak işlerinden biri için dönme ihtimali geldi.

Mucize Doktor hayranları halen inanamıyor ama o resmen bitti!

FOX TV en çok Mucize Doktor dizisi tekrar başlar mı diye merak ediyor. Ali Vefa karakterinin çok sevildiği ve Taner Ölmez ile Mucize Doktor devam etsin isteniyor ancak Mucize Doktor başlama ihtimali bulunmuyor. Dizinin Ali Vefa'sı ve başrolü şimdiden Üç Kuruş dizisiyle anlaştı.

Baraj dizisi senaryo gereği devam edemezken Masumiyet dizisi reytingleri nedeniyle devam edemeyecek.

Savaşçı dizisi geri dönebilir!

Berk Oktay'ın yeni dizi Yasak Elma geçmesi Savaşçı dizisinin en üzücü hamlesi olmuştu. Keza Savaşçı Tamer Karadağlı performansıyla büyülemişti. Ancak Savaşçı dizisi yine istenileni verememiş ve sevilen dizi bu cumartesi ekranlara gelen bölümle final yapmıştı.

Savaşçı sinama filmi kesin, pazar günü kanal bulursa devam edecek!

FOX TV ile bir türlü anlaşamayan başlaması da bitmesi olan Savaşçı dizisi Orta Osya gitti. Albay Kopuz ve Kılıç timi bundan sonra sinema da devam edebilir. Ancak Savaşçı dizisi yapımcılarından gelen bilgiye göre Savaşçı kanal bulması durumunda kendi gününde kendi saatinde yayınlanması istiyoruz dedi.

Bu sezon FOX TV ile anlaşmazlıklar ve ısrarla pazar gününe konması istenmesi nedeniyle devam edemeyen Savaşçı dizisi her an yeni sezon tarihi gelebilir. Savaşçı dizisi oyuncuları da diziye doymadığı ve diziye devam etmek istedikleri belirtildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@