Fox TV Fişi Çekti! Mucize Doktor ve Yasak Elma Final Kararı Şok Etkisi Yarattı!

Fox Tv'nin bu sezon yayın sıkıntısı yeni sezonda da devam edecek gibi görünüyor. Yeni sezon dizilerine yer açmak isteyen kanaldan final haberleri geldi.

Dizi Haberleri 03.05.2021 - 17:16 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Fox Tv bu sezon Savaşçı dizisi ile başlayan sorunu devam ediyor. 7 günü de dolu olan kanal yeni sezon dizilerine yer açmak için dizilerinin fişini çekmeye hazırlanıyor. Fox yeni sezonda büyük yatırımlar yaptığı yeni dizilerine yer açmak için fenomen dizilerini bitirmeye hazırlanıyor. 

Yaz sezonun gelmesi ile birlikte kanallar yeni sezona hazırlanmaya başlamış durumda. İlk olarak Show Tv tüm dizilerine final yaptırarak yeni sezona yeni dizilerle girmeye karar vermiş ve Çukur, Ramo, Kuzey Yıldızı İlk Aşk ve Alev Alev'in fişini çekmişti. Şimdi ise Fox yeni sezon dizileri için fenomen dizilerini bitirme kararı almış durumda.

Fox zorlu bir karar verme aşamasına geldi. Kanal yeni sezon dizileri için final yaptıracağı dizileri belirlemeye başladı. Kanalın önce Sen Çal Kapımı dizisini Haziran ayında 4 bölüm yayınlayarak final yaptıracağı öğrenilmişti. 

MUCİZE DOKTOR'DA YOLUN SONU

Fox'un fenomen dizileri Mucize Doktor ve Yasak Elma'nın da fişilerini çekmeye karar verdi. Kanal ilk sezonu ile reyting rekorları kıran dizisi Mucize Doktor'u gözden çıkarmış durumda. Bu sezon oldukça düşük bir performans sergileyen Mucize Doktor için yolun sonu görünüyor. Kanal yeni sezon dizilerine yer açmak için başrollerinde Taner Ölmez ve Onur Tuna'nı başrollerinde yer aldığı Mucize Doktor yeni sezonda ekranlarda olmayacak gibi görünüyor. Kulislerde konuşulanlara göre Muzice Doktor'un başrol oyuncularından Onur Tuna'nın diziden ayrılmak istediği ve yapımcıyla sürekli olarak bu durumu bildirdiği öğrenildi. 

YASAK ELMA'DA İŞLER KARIŞIK

Fox ekranların en fenomen dizilerinden biri olan Yasak Elma'da da sona gelindiği fikrinde birleşti. Şevval Sam'ın diziden ayrılma projelerinin ertelenmesi de etki etmedi. Kanal Yasak Elma'nın ekranların ve sosyal medyanın sevilen dizisi olmasını şimdilik geri plana atmış durumda. Yasak Elma için henüz net kararlar alınmasa da yeni sezonda ki dizilerin aldığı reytinglere göre Yasak Elma'nın fişi her an çekilebilir. Dün dizinin hayranları final haberlerine Yasak Elma Final Olmasın diyerek etiket çalışması yapmış hem kanala hem de yapımcı Fatih Aksoy'a seslerini duyurmaya çalışmıştı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@