Fox Tv'nin bu sezon büyük umutlarla başlattığı dizileri  birer birer final yapıyor! Düşük reytingler nedeni ile tutunamayan dizi sayısı çoğalıyor..

Uzak Şehrin Masalı  ve Yalancı dizileri bu sezon başlayan ve ekranlara kısa sürede veda eden ilk 2 dizisi olmuştu. Yeni açıklanan karar ile 2 dizinin daha final yapacağı öğrenildi.

Elbet Bir Gün ve Misafir dizileri final yapıyor!

Japonya'da ses getiren Oasis dizisinden uyarlaması olan Misafir dizisi, reytinglerde istenilen başarıya ulaşamadı. Misafir dizisi 5. bölümde ekrana veda edecek. Dizinin final bölümü 9 Aralık Perşembe akşamı ekrana gelecek.

Sinem Ünsal, Şebnem Bozoklu ve Burak Yamantürk’ün başrollerini paylaştığı Elbet Bir Gün adlı Fox Tv dizisi de final kararı alan diğer dizi.  Pazar akşamları yayınlanmakta olan dizi reyting kurbanı oldu. ilk 3 bölümü yayınlanan dizinin reytingler iyi gelmeyince final kararı alındı.

Dizi 6. bölüm itibari ile final yapacak. Elbet Bir Gün etkileyici hikayesine sahip olmasına ve  birbirinden başarılı oyuncularla ekrana gelmesine rağmen izleyicinin ilgisini çekemedi. Bu nedenle final kararı aldı. 12 Aralık akşamı son kez ekranlara gelerek veda edecek.