FOX TV'nin yeni dizisi Kanunsuz Topraklar çekim yerleri merak ediliyor. Peki Kanunsuz Topraklar nerede çekiliyor?

FOX TV'de güçlü oyuncu kadrosu ve farklı konusu ile bu akşam yayın hayatına başlayan Kanunsuz Topraklar dizisi şimdiden ilgi çekmeyi başardı. Başrollerinde Esra Bilgiç, Uğur Güneş ve Necip Memili gibi isimlerin yer aldığı Kanunsuz Topraklar, 1974 yılında geçen ve madencilerin hayatını konu alan bir dizi. Peki Kanunsuz Topraklar nerede çekiliyor? Kanunsuz Topraklar çekim yerleri ve dizi hakkında merak edilen her şey haberimizde...

Faruk Turgut'un yapımcılığını üstlendiği Faruk Teber’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve Fox TV için hazırlanan Kanunsuz Topraklar dizisi ilk bölümü ile bu akşam ekranlara geldi. Zülküf Yücel'in senaryosunu kaleme aldığı dizi hem geçmiş yılları alıp götürdü hem de geniş oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizinin başrollerinde Esra Bilgiç, Uğur Güneş ve Necip Memili gibi isimler yer alırken özellikle etkileyici sahnelerin nerede çekildiği merak edilmeye başlandı. Peki Kanunsuz Topraklar nerede çekiliyor? Kanunsuz Topraklar çekim yerleri neresi?

fox-tv-kanunsuz-topraklar-nerede-cekiliyor-kanunsuz-topraklar-cekim-yerleri

Kurtlar Vadisi’ nin Deve Tuncay'ından Kötü Haber! Kurtlar Vadisi’ nin Deve Tuncay'ından Kötü Haber!

KANUNSUZ TOPRAKLAR NEREDE ÇEKİLİYOR?

Maden işçilerinin hayatını ve zorlu şartlarını konu alan Kanunsuz Topraklar dizisi Zonguldak'ta çekiliyor. Zonguldak'ta bulunan maden ocaklarının olduğu bir kasabada çekilen dizi de çok sayıda maden sahnesi yer alıyor.

DİZİ 1974 YILINDA GEÇİYOR

Kanunsuz Topraklar dizisi 1974 yılında geçiyor. Özellikle son dönemlerde uyarlama dizilerin başarısı sonrasında Kanunsuz Topraklar uyarlama mı sorusunun yanıtı da merak ediliyor. Kanunsuz Topraklar dizisi uyarlama değil sil baştan senaryo yazılmış durumda. Hem maden işçilerinin dizisi hem de imkansızlıktan doğan bir aşk hikayesi ile ekrana gelen Kanunsuz Topraklar şimdiden Çarşamba gecelerinin vazgeçilmezi olmaya aday gibi görünüyor.