Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Mahkum 31 Mart 2022 yayın akışı içinden çıkarıldı. Yeni bölüm tanıtım filmi de yayınlanmayan diziyi takip eden izleyiciler oldukça meraklı. Bu saatlerde arama motorunda yoğun bir şekilde Mahkum bu akşam var mı yok mu sorusuna yanıt aranıyor. Peki, Fox TV Mahkum 31 Mart 2022 bu akşam neden yok? Mahkum yeni bölümü neden yayınlanmıyor, yayından kaldırıldı mı?

FOX TV ekranlarında başrollerini İsmail Hacıoğlu ve Onur Tuna'nın paylaştığı Mahkum dizisi izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Güney Kore dizisinden uyarlama olarak ekranlara gelen dizide her hafta ayrı bir aksiyon ve macera yaşanıyor. Mahkum dizisinin yeni bölümü ekran başında izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Ancak Fox TV 31 Mart 2022 yayın akışı içinden Mahkum dizisi çıkarıldı. Peki, Fox TV mahkum 31 Mart bu akşam neden yok? 31 Mart Mahkum dizisi var mı yok mu, neden yayınlanmıyor?

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

31 Mart Mahkum yeni bölüm bu akşam var mı, yok mu?

FOX TV'de her hafta kavşağında Akşamları yayınlanan Mahkum dizisinin yeni bölümü bu hafta yayın akışından çıkarıldı. FOX TV 31 Mart 2022 yayın akışı içinde Mahkum dizisinin göremeyen izleyiciler mahkum bu hafta neden yok sorusuna yanıt aramaya başladı. Mahkum dizisi yayından kaldırıldı mı sorusu da en çok merak edilen başlıklar arasında yer alıyor.

FOX TV Mahkum 31 Mart bu akşam neden yok?

FOX TV'de her hafta perşembe akşamları yayınlanan yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği senaryosunu ise Uğur Güneş'in Kaleme aldığı Mahkum dizisinin başrollerini İsmail Hacıoğlu Birgül Onur Tuna Birgül Melike İpek Yalova, Hayal Köseoğlu ve Seray Kaya gibi isimler paylaşıyor. Bartın dizisi 31 Mart 2022 bu akşam ekranlara gelmeyecek. Mahkum yapım şirketi tarafından dizinin yeni bölümü neden yayınlanmadı açıklanmadı. Mahkum dizisinin tekrar bölümü bu akşam Fox TV ekranlarında olacak.