Masumiyet dizisi Fox TV ekranlarında süslemiş Ken Masumiyet izlendi mi? Masumiyet tuttu mu? Masumiyet devam eder mi ? gibi soruları sizler için derledik. işte Masumiyet dizisi reytinglerde ne yaptı sorusunun yanıtı da sizlerle birlikte olacak .

Mert Yazıcıoğlu Sustu Sustu Sonunda Ayrılık Nedenini Açıkladı! Afra Saraçoğlu İlişkisi Neden Bitti? Mert Yazıcıoğlu Sustu Sustu Sonunda Ayrılık Nedenini Açıkladı! Afra Saraçoğlu İlişkisi Neden Bitti?
Masumiyet dizisi Fox TV ekranlarında süslemiş Ken Masumiyet izlendi mi? Masumiyet tuttu mu? Masumiyet devam eder mi ? gibi soruları sizler için derledik. işte Masumiyet dizisi reytinglerde ne yaptı sorusunun yanıtı da sizlerle birlikte olacak . İlk baş Yaş 19 olarak başlaması planlanan ve sonrasında isim değiştirerek Masumiyet ismi konulan Hülya Avşar'ın dizisinin Masumiyet nihayet bu akşam Fox TV ekranlarındaki yerini aldı. Masumiyet reytingleri nasıldı?  masumiyet dizisi izlendi mi?  tuttu mu?

Gold film imzası ile 24 Şubat 2021 akşamı sizlerle birlikte olan Masumiyet şu sıralar ilk bölümüyle ekranlarda son sahnelerini sunarken, başrollerinde Hülya Avşar ,Mehmet Aslantuğ ve Derya Çakır'ın yer aldığı Masumiyet dizisi bu sezona imzasını atacak gibi dururken,  Zorlu reyting mücadelesinin yaşandığı gün olan Çarşamba günü yayınlanması da dizinin kendinden ne kadar emin olduğunu bizlere ispatlamış oldu. Yayınlanması sonrasında herkesin merak ettiği konu Masumiyet dizisi reytingleri nasıl? Masumiyet izlendi mi tuttu mu sorusunun yanıtı olurken FOX TV kanalından Masumiyet dizisi ile alakalı çok büyük beklentileri olduğunu sözlere söyleyelim.

Masumiyet dizisi çok merakla bekleniyordu


2 annenin 2 evladı için verdiği mücadelenin konu edindiği ve Ömür Atay'ın yönetmenlik koltuğunda oturup Sırma Yanık'ın da senaryosunu kaleme aldığı Masumiyet dizisi aylar öncesinden merakla beklenmekteydi. Özellikle de dizinin geçtiğimiz haftalarda yayınlanan tanıtım fragmanları akabinde çok büyük reyting savaşları ile adından bahsettireceğe benzemekte. Zorlu reyting günü olan Çarşamba akşamları kendisi ile birlikte eş zamanlı olarak yayınlanan ATV Kuruluş Osman ve Kanal d Sadakatsiz dizisi ile kafa kafaya savaşa dahil olan Masumiyet dizisi bakalım reyting sonuçları ne olacak?

Masumiyet dizisi izlendi mi?


Geçtiğimiz aylarda tanıtımının çok dikkat çektiği Masumiyet dizisinin günü olarak zaten ilk günden beri çarşamba akşamı olarak açıklanmaktaydı. Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ imzası ve  başarısının bizlere nüksedildiği Masumiyet dizisi reytingleri nasıl olacağı ile alakalı henüz net bir açıklama yapamıyoruz. Masumiyet dizisinin reytingleri henüz açıklanmamıştır. Sosyal medya da çok konuşulan Masumiyet dizisinin reytingleri belirlendiği anda haberimizi güncelleyeceğiz.

Masumiyet karakterleri


Hülya Avşar - Hale Ilgaz
Mehmet Aslantuğ - Harun Orhun
Deniz Çakır - Bahar Yüksel
Tolga Güleç - Timur Yüksel
İlayda Alişan - Ela Yüksel
Serkay Tütüncü - İlker Ilgaz
Deniz Işın - İrem Orhun
Asena Tuğal - Banu Kaya
Ertuğrul Postoğlu - İsmail Ilgaz
Selen Uçer - Yelda Demirci
Asena Keskinci - Hande Hancı
Neslihan Arslan
Rüçhan Çalışkur - Gülizar Yüksel
Alayça Öztürk - Neva Hancı
Kimya Gökçe Aytaç - Asu Ilgaz
Gizem Ergün - Emel Yüksel
Ozan Kaya Oktu - Umut Demirci