Fox Tv Şef Akademi Jürileri Kim? Sunucusu Kim? Nasıl Başvurulur? Ne Zaman Başlıyor? Başvuru Formu

Fox Tv Şef Akademi yarışma programı başlıyor! Peki Şef Akademi jüri üyeleri ki? Şef Akademi sunucusu kim? Şef Akademi Ne zaman başlıyor? Şef Akademi başvuru formu!

Televizyon 17.05.2021 - 18:49 17.05.2021 - 19:07 Ece Sahan

Fox Tv'de yeni yemek şef yarışması başlıyor. Fox Tv'nin yeni şef yarışmasında bomba jüri üyeleri yer alıyor. 

Fox Tv yeni yarışması olan Şef Akademi'nin tanıtımını yayınladı. Şef Akademi, FOX TV'de başlıyor! Peki Şef Akademi jüri üyeleri kim? Şef Akademi ne zaman başlıyor? Şef Akademi sunucusu kim oldu? Şef Akademi nasıl başvurulur? Şef Akademi başvuru formu!

Şef olma hayali peşindekilere yeni bir yarışma daha kapılarını açıyor. Hem de ünlü jüri üyeleri ile! Şef Akademi jüri üyeleri büyük ses getirecek. Fox Tv bomba isimleri yarışmasına katmaya başladı. Bu senenin en çok konuşulacak yarışması olacak Şef Akademi'si şimdiden merak uyandırdı.

Şef Akademi ile ilgili en çok merak edilenler Şef Akademi sunucuları kim oldu ve Şef Akademi sunucusu kim? soruları oldu.

ŞEF AKADEMİ SUNUCUSU

Şef Akademi sunucusu yıllar önce 2011 yılında ekranlara gelen ve çok ses getiren jüri üyeliğinde Murat Bozok, Batuhan Piatti ve Erol Kaynar'ın yer aldığı ilk MasterChef'in sunucusu olan başarılı sunucu ÖyKü Serter olacak. 

Öykü Serter, Biri Bizi Gözetliyor (BBG), Akademi Türkiye gibi bir dönem TV tarihine damga vuran programların sunuculuğunu yapmıştır. Son olarak ise, İşte Benim Stilim adlı programı sunmuştur. 

ŞEF AKADEMİ JÜRİLERİ

Şef Akademi jüri koltuğunda ise Acun Ilıcalı'nın MasterChef'inde ünlenen ve Sıla ile yaşadığı aşk sonrası yarışmadan ayrılan Hazer Amani, ekranların ünlü şefi Arda Türkmen ve usta isim Ayhan Sicimoğlu yer alacak.

Şef Akademi başvuru formuna Fox Tv internet sitesinden ulaşabileceğiniz. Şef Akademi başvuru formu için TIKLAYIN!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@